....

Chyba na stránce: Připomínka: návrhy na udělení Medaile sv. Jiří je třeba podat do 15. února 2015 - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/balicky-ustredi/1599-navrhy-na-udeleni-medaile-sv-jiri-je-treba-podat-do-15-unora-2016?autologin=1"

Připomínka: návrhy na udělení Medaile sv. Jiří je třeba podat do 15. února 2015

Připomínka: návrhy na udělení Medaile sv. Jiří je třeba podat do 15. února 2015

Připomínáme, že pokud chcete někoho ze svého okolí navrhnout na udělení Medaile sv. Jiří, je třeba podat návrh do 15. února 2015.

Medaile sv. Jiří je oceněním soustavné práce činovníků a činovnic Junáka podílejících se na výchově a vzdělávání dětí či dospělých, tedy např. za dlouhodobé úspěšné vedení oddílu, úspěšnou práci na pozici výchovných zpravodajů ZOJ či VOJ, dlouhodobé aktivní působení či vedení týmů vzdělávacích akcí apod.

Návrhy by měly mít všechny náležitosti. Měly by být, minimálně v případě bronzového stupně, schválené příslušnou krajskou radou (optimální je přiložit k návrhu kopii zápisu KRJ obsahující odpovídající usnesení) a je třeba je zasílat v papírové podobě. Zdůvodnění návrhu by mělo odpovídat statutu navrhovaného vyznamenání.

Do návrhu prosím uvádějte funkční kontakty na navrhovatele - nejlépe e-mail i mobil, abychom vás v případě potřeby doplnění návrhu apod. mohli kontaktovat.

Statut Medaile sv. Jiří je k dispozici zde.

Formulář návrhu na Medaili sv. Jiří je k dispozici zde.

Lenka Šablová
Kancelář ústředí Junáka
logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 635x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace: