....

Chyba na stránce: Termín pro podání žádosti do Fondu nemovitostí Junáka je 29. března 2016. - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/balicky-ustredi/2366-termin-pro-podani-zadosti-do-fondu-nemovitosti-junaka-je-29-3-2016?autologin=1"

Termín pro podání žádosti do Fondu nemovitostí Junáka je 29. března 2016.

Termín pro podání žádosti do Fondu nemovitostí Junáka je 29. března 2016.

Pořizujete klubovnu, pozemek na táboření, či jiný nemovitý majetek? Nebo opravujete stávající nemovitý majetek? Neváhejte podat žádost o dar či půjčku z Fondu nemovitostí Junáka. Žádosti zasílejte do 29. 3. 2016 na e-mail: kancelar@skaut.cz.

Pravidla poskytnutí příspěvku se nemění i nadále je možné žádat o:

  • dar na pořízení pozemku (max. 30% z ceny pořízení)
  • dar na pořízení nemovitosti sloužící pro pravidelnou činnost - tzn. klubovny (max. 15% z ceny pořízení)
  • finanční půjčku na financování pořízení nemovitého majetku či k spolufinancování oprav stávajícího nemovitého majetku (s max. dobou splatnosti 10 let).

Lze žádat o dar, půjčku, ale i na půjčku a dar zároveň. Pro všechny varianty se podává jeden shodný formulář, pouze stačí v úvodu zvolit správnou možnost. Pokud o nákupu jen uvažujete, je možné žádat o příslib daru či půjčky. Dáváte tím najevo, že v budoucnu budete chtít finance využít, ale ještě nemáte podepsanou smlouvu nebo přislíbenou dotaci na opravu klubovny.

Všechny informace jsou uvedeny v článku věnovaném Fondu nemovitostí Junáka. Jsou zde formuláře ke stažení, ale i přílohy, které je vhodné k žádosti doložit. V závěru článku je přiložena aktualizovaná tabulka s poskytnutými půjčkami a splátkami půjček ke dni 31. 12. 2015.

Petra Vlčková
koordinátorka dotací a pojištění

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 822x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace: