....

Chyba na stránce: Návrhy na udělení Medaile sv. Jiří zasílejte prosím do Kanceláře ústředí do 10. února 2017! - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/balicky-ustredi/2867-navrhy-na-udeleni-medaile-sv-jiri-zasilejte-prosim-do-kancelare-ustredi-do-10-unora-2017?autologin=1"

Návrhy na udělení Medaile sv. Jiří zasílejte prosím do Kanceláře ústředí do 10. února 2017!

Návrhy na udělení Medaile sv. Jiří zasílejte prosím do Kanceláře ústředí do 10. února 2017!

Pokud uvažujete o tom, že byste u vás na středisku někoho rádi ocenili Medailí sv. Jiří, neváhejte!  Duben je sice ještě daleko, ale vzhledem k termínům jednání Náčelnictva a zasedání krajských rad, je třeba začít konat včas.

 
Návrhy by měly mít všechny náležitosti, odpovídat statutu vyznamenání a je třeba je zasílat v papírové podobě.
 
Medaile sv. Jiří je "výchovné" vyznamenání, tzn. že je udělováno za soustavnou práci činovníků a činovnic Junáka - českého skauta, podílejících se na výchově dětí, mládeže a vzdělávání.
 
Pokud někoho navrhujete na udělení Medaile sv. Jiří již podruhé (tj. dotyčný již má bronzový stupeň a vy ho po dalších třech letech navrhujete na stříbro), je třeba ve zdůvodnění popsat nějaký další pokrok či kvalitativní změnu, nové výsledky oproti předchozímu návrhu.
 
  • V případě bronzového stupně musí být návrh schválený příslušnou krajskou radou (optimální je přiložit k návrhu kopii zápisu KRJ obsahující odpovídající usnesení) a je třeba je zasílat v papírové podobě
  • stříbrný a zlatý stupeň vyznamenání schvaluje Náčelnictvo a je vhodné (byť nikoliv nutné), aby návrh obsahoval vyjádření příslušné krajské rady k návrhu popř. usnesení, jímž KRJ návrh podpoří

 

Do návrhu prosím uvádějte funkční kontakty na navrhovatele - nejlépe e-mail i mobil, abychom vás v případě potřeby doplnění návrhu apod. mohli kontaktovat.

Statut Medaile sv. Jiří je k dispozici zde.

Formulář návrhu na vyznamenání je k dispozici zde.

Lenka Šablová
asistentka starosty
logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1635x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace: