....

Chyba na stránce: Milion korun pro skauty od Lesů ČR - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/balicky-ustredi/3235-milion-korun-od-lesu-cr?autologin=1"

Milion korun pro skauty od Lesů ČR

Milion korun pro skauty od Lesů ČR

LESY ČR jsou naším významným a oblíbeným partnerem a stejně jako v minulých letech opět podpořily skautské aktivity v roce 2017, a to částkou jeden milion korun.

Cílem společného projektu je podpora a pomoc spolku Junák – český skaut. S Lesy ČR nás nejvíce spojuje právě tematika lesa, pohyb v něm a péče o něj.

Z daru Lesů ČR budou částečně podpořeny konkrétní aktivity rozvojového charakteru, jako je vzdělávání (včetně metodických publikací), rozvoj skautských časopisů a oblasti, které všichni považujeme za nejdůležitější pro naplňování poslání Junáka – českého skauta. Příspěvek bude například určen na grafiku pro časopis Světýlko, na nově vytvářenou elektronickou databázi aktivit a her, na dětský handbook a významná částka je určena také na přímou podporu středisek, například na  rádcovské akce a odborky, které jsou určeny všem věkovým kategoriím. Příspěvek získá také Obrok.

Rádi bychom poděkovali celému vedení Lesů ČR za partnerství a podporu a všem popřáli hezké prázdniny, mnoho zážitků na táborech a výpravách v krásné přírodě u nás i v zahraničí.

Marie Svobodová – Majka

grantová specialistka

 

 

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1094x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace: