....

Chyba na stránce: Blíží se další uzávěrka pro podání žádostí o peníze z Fondu nemovitostí Junáka. Termín je 3.10.2017! - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/balicky-ustredi/3459-blizi-se-dalsi-uzaverka-pro-podani-zadosti-o-penize-z-fondu-nemovitosti-junaka-termin-je-3-10-2017?autologin=1"

Blíží se další uzávěrka pro podání žádostí o peníze z Fondu nemovitostí Junáka. Termín je 3.10.2017!

Blíží se další uzávěrka pro podání žádostí o peníze z Fondu nemovitostí Junáka. Termín je 3.10.2017!

Fond nemovitostí Junáka je možné využít pro čerpání daru nebo bezúročné půjčky. Žádosti se posílají jen e-mailem na: kancelar@skaut.cz

Pravidla poskytnutí příspěvku se nemění, i nadále je možné žádat o:

  • dar na pořízení pozemku (max. 30% z ceny pořízení)
  • dar na pořízení nemovitosti sloužící pro pravidelnou činnost - tzn. klubovny (max. 15% z ceny pořízení)
  • finanční půjčku na financování pořízení nemovitého majetku či k spolufinancování oprav stávajícího nemovitého majetku (s max. dobou splatnosti 10 let).

Lze žádat o dar, půjčku, ale i na půjčku a dar zároveň. Pro všechny varianty se podává jeden shodný formulář, pouze stačí v úvodu zvolit správnou možnost. Pokud o nákupu jen uvažujete, je možné žádat o příslib daru či půjčky. Dáváte tím najevo, že v budoucnu budete chtít finance využít, ale ještě nemáte podepsanou kupní smlouvu.

Všechny informace jsou uvedeny v článku věnovaném Fondu nemovitostí Junáka. Jsou tam formuláře ke stažení, ale i přílohy, které je vhodné k žádosti doložit.

Martina Adamová
koordinátorka dotací a pojištění

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1216x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace: