....

Chyba na stránce: Celostátní setkání skautských fundraiserů bude 14. října. Přihlaste se včas! - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/balicky-ustredi/915-balicek-zari-2018/4061-celostatni-setkani-skautskych-fundraiseru-bude-14-rijna-prihlaste-se-vcas?autologin=1"

Celostátní setkání skautských fundraiserů bude 14. října. Přihlaste se včas!

Celostátní setkání skautských fundraiserů bude 14. října. Přihlaste se včas!

Opět proběhne setkání s tématikou fundraisingu, na které vás zveme. Těšit se můžete na nové informace, sdílení zkušeností i pomoc s konkrétními problémy a projekty.

Setkání jsou pro všechny, které daná oblast zajímá. Předpokládáme účast hlavně řešitelů různých projektů a hospodářů, ale i všech dalších, které téma zaujalo.

Setkání k fundraisingu proběhne 14.10. 2018 v Praze (Senovážné nám. 24, Praha 1, 4. patro) od 9:30 do 16:30.

Budeme si povídat o získávání zdrojů pro středisko, ať už jde o peníze či materiál zdarma - Cílíme spíše na začátečníky a mírně pokročilé v této oblasti.

Chceme například otevřít témata jak s fundraisingem začít, co je "to nejjednodušší", na co myslet, jak sehnat peníze na náš projekt (řádově desítky tisíc) apod. Představíme vám úspěšné projekty a kampaně i čerstvou metodiku skautského fundraisingu.

Dále se budeme individuálně věnovat i fundraisingu velkých částek (například jak sehnat peníze na klubovnu). Prostor tedy bude i ke konzultaci vašich projektů.

Pokud máte o setkání zájem, dejte nám o tom prosím vědět pomocí formuláře.

Pavel Trantina
grantový specialista

 

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1459x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace: