....

Chyba na stránce: Rezervujte si své místo na SeVýZu! - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/balicky-ustredi/937-balicek-srpen2019/4613-rezervujte-si-sve-misto-na-sevyzu?autologin=1"

Rezervujte si své místo na SeVýZu!

Rezervujte si své místo na SeVýZu!

Přihlašování na Setkání výchovných zpravodajů je už v plném  proudu. Místa se rychle plní. Nezapomeňte zaplatit, ať máte své místo jisté.

V listopadu proběhne setkání pro všechny, kteří se zajímají o výchovu na své jednotce. Chystáme pro vás spoustu programů, které mohou rozvíjet vaše schopnosti výchovného zpravodaje. Zajímáte se o nové stezky? Přijedou za námi jejich tvůrci. Nejen že nám je ukážou, ale také nás naučí jak s nimi pracovat, co nám pomůže s jejich zaváděním. Také se dozvíme, jak může pomoci mentoring našim vedoucím a dalším činovníkům. Pro naše vedoucí a další členy vedení. Simba (Daniel Vychodil) nám pomůže nahlédnout do duchovního programu se kterým si často nevíme rady. Společné sdílení naší práce bude v nejednom programu.

Tohle je pouze část programu, který je pro vás nachystaný. Náplň všech chystaných programů ale závisí na tom, kdo všechno přijede - a tím pádem i na tobě!

Praktické informace

Aby jste mohli být součástí toho všeho je potřeba se nejen přihlásit, ale také zaplatit účastnický poplatek. Prosíme o zaslání 550,- Kč na účet 2501635249/2010, s variabilním symbolem 10201911. Do zprávy pro příjemce prosím uveď své jméno, příjmení a přezdívku. Tak a teď už se na tebe moc těšíme!

                              „Žádný člověk není tak bohatý, aby mohl koupit svoji minulost.“

 

 

Šmako

koordinátorka projektu podpora výchovných zpravodajů

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 955x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace: