....

Chyba na stránce: Měníte u vás po střediskovém sněmu role? Využijte last minute příležitost vyslat své zástupce na SeVýZ - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/balicky-ustredi/947-balicek-rijen2019/4723-dojde-u-vas-ke-zmene-roli-po-strediskovem-snemu-vyuzijte-prodlouzene-prilezitosti-vyslat-sve-zastupce-na-sevyz?autologin=1"

Měníte u vás po střediskovém sněmu role? Využijte last minute příležitost vyslat své zástupce na SeVýZ

Měníte u vás po střediskovém sněmu role? Využijte last minute příležitost vyslat své zástupce na SeVýZ

Ať už máte u vás obsazenou roli výchovného zpravodaje nebo ne, nejspíše je v týmu střediskové rady někdo, kdo se více zaměřuje na výchovné otázky a podporu oddílů. A zvláště pokud u vás dochází v době probíhajících střediskových sněmů k předání pomyslného výchovného žezla, máte výbornou příležitost nastartovat rozjezd výchovné práce ve vaší nové střediskové radě: vyšlete svého zástupce na celostátní Setkání výchovných zpravodajů 8.-10. 11. 2019!  

Inspirativní program nejen pro výchovné zpravodaje

Nabízíme posledních několik volných míst na SeVýZu. Podrobný rozpis programu a bližší představení obsahu jednotlivých jeho částí můžeš najít zde a tady. V části programu vedené zkušenými lektory si vyberou jak ostřílení výchovní zpravodajové nebo zpravodajky, tak ti, kteří v této roli teprve začínají. Účast na SeVýZu bude přínosem i pro všechny, které výchovné otázky hlouběji zajímají, tedy např. i pro střediskové nebo oddílové vedoucí. Mimo přednášky a workshopy budeme v průběhu setkání mít dostatek prostoru a příležitostí sdílet své zkušenosti, otázky a situace, které ve svých jednotkách řešíme. 

 

Jak se přihlásit

Přihlašovat se můžeš do naplnění kapacity setkání zde. Přihláška je považována za závaznou až po uhrazení účastnického poplatku, platební pokyny nalezneš tady. Spuštění registrace na jednotlivé konkrétní programy pak můžeš očekávat v druhé polovině října. Nejen na spuštění registrace, ale i na další aktuality Tě upozorníme na FB stránce Sevýzu.

Setkání výchovných zpravodajů je za dveřmi, budeš i Ty nebo někdo z Tvé střediskové rady mezi účastníky, kteří načerpají nápady, chuť do podpory výchovy a kteří navážou nová přátelství?

Těšíme se na Tebe!

za tým SeVýZu 2019
 
Prcek - Jana Jirasová
zpravodajka VRJ pro dospělé
logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 567x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace: