....

Chyba na stránce: Jsi delegátem Valného sněmu? Vyber si do 19. ledna jídlo a ubytování - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/balicky-ustredi/950-balicek-leden-2020/4900-jsi-delegatem-valneho-snemu?autologin=1"

Jsi delegátem Valného sněmu? Vyber si do 19. ledna jídlo a ubytování

Jsi delegátem Valného sněmu? Vyber si do 19. ledna jídlo a ubytování

Většina delegátů Valného sněmu v Jindřichově Hradci už byla na sněmu své jednotky zvolena. Tento článek přináší první informace, co je nyní potřeba udělat, aby vše hladce proběhlo. Zásadní je, že přihlášení na sněm musí ve skautISu proběhnout do 19. ledna 2020 (delegáti volení až na krajských sněmech budou mít ještě další termín).

1) Zadávání požadavků do skautISu

Už teď mohou delegáti ve skautISu zadávat své preference, které se mohou týkat zejména ubytování, stravy a dopravy - tyto informace je potřeba zadat do 19. ledna 2020! (Delegáti VSJ, kteří budou zvoleni až na lednových krajských sněmech, budou mít ještě prostor do skautISu bez zbytečného odkladu údaje doplnit v pozdějším termínu.) Podpůrný materiál je k nalezení v Nápovědě. Veškeré doplňující informace jsou pak k nalezení na webu Valného sněmu 2020.

2) Ubytování/spaní

Všichni delegáti mohou zdarma spát na zemi na svých karimatkách a ve svých spacácích.
K dispozici je i omezený počet míst na spaní v postelích. Pokud má o toto delegát zájem, musí si svou preferenci zadat ve skautISu, kde je nutné do poznámky zadat číslo svého občanského průkazu. V případě příliš vysokého zájmu o spaní v postelích se budou místa rozdělovat zejména podle věku a závažných důvodů.

3) Účastnický poplatek

Účastníci Valného sněmu 2020 v Jindřichově Hradci neplatí na základě rozhodnutí Náčelnictva žádný účastnický poplatek (doplácí se pouze případné nadstandardní spaní na postelích).

4) Doprava

Velice doporučujeme, aby delegáti k přesunu do Jindřichova Hradce využívali možností hromadné dopravy. Pokud delegát cítí nutnost využít k cestování auto, prosíme o maximální snahu o využití nabídky či poptávky spolujízdy (jejíž koordinace bude probíhat skrze web VSJ 2020).

5) Informace

  • Veškeré informace delegáty, u kterých se předpokládá, že se s nimi delegáti seznámí, budou k dispozici na Křižovatce, v sekci Valného sněmu.
  • Informace od pořadatelů v Jindřichově Hradci jsou již nyní na webu VSJ 2020.
  • Jsi-li delegát, zúčastni se události VSJ 2020 na FB - může ulehčit komunikaci mezi delegáty.
  • Od delegátů se očekává, že se seznámí s předsněmovou diskuzí.

 

Jiřina Manková - Špunt
asistentka organizačního zpravodaje

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 995x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace: