....

Chyba na stránce: Už teď se těš na konec školního roku! Obrok 2015! - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/clanky-na-webu/1153-uz-ted-se-tes-na-konec-skolniho-roku-obrok-2015?autologin=1"

Už teď se těš na konec školního roku! Obrok 2015!

Už teď se těš na konec školního roku! Obrok 2015!

Ještě to není ani rok, co skončil ten poslední Obrok a už tu máme Obrok další. Hodně z vás na něj dlouho čekalo a nemohlo to vydržet. I proto jsme se rozhodli, že vám dáme signál na který čekáte, už teď! Jsme totiž rok od spuštění revolučního roverského programu a příští léto bude vhodným okamžikem k ohlédnutí. Obrok 2015 bude i tentokrát pro všechny české rovery a rangers nábojem a impulsem. Věříme, že se nám to podaří a společně si to užijeme.

Obrok 2015 bude v Liberci a stejně jako všech sedm předchozích bude legen - počkej si - dární! V České republice bude příští rok hned několik hlavních měst. Praha je jasná, Plzeň si bude užívat svůj titul Evropské hlavní město kultury a Liberec bude hlavním městem skautingu. A to už je rozhodně důvod k radosti!

Jak asi možná víte, Obrok 2015 se uskuteční v termínu 10. - 14. června ve sportovním areálu Vesec v Liberci. Poprvé se tak Obrok uskuteční na kraji velkého města, poprvé se Obrok dostane do severních Čech. Čeká na vás známé i neznámé programy, nutná překvapení i to, co byste na skautské akci rozhodně nečekali. Jestli se nemůžete dočkat a budete si chtít Obrok prodloužit - chystáme pro vás také večírek pro nedočkavé.

A teď to podstatné. Registrace účastníků i členů servis týmu na osmý Obrok začne už tradičně na Mixemu a to 6. 12. 2014. Dobrou zprávou je, že se nám podařilo zachovat stejný účastnický poplatek jako v roce 2013.

Pokud chceš o Obroku 2015 vědět víc, stačí sledovat webové stránky www.obrok15.cz a facebookový profil Obrok. Tam se dozvíte vždy to nejnovější!

Zkrátka. Čekám na signáll!

   

 

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 563x

Práce s článkem

1
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu