....

Chyba na stránce: MiQuik – prodej lístků již za dva dny - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/clanky-na-webu/1322-miquik-prodej-listku-jiz-za-dva-dny?autologin=1"

MiQuik – prodej lístků již za dva dny

MiQuik – prodej lístků již za dva dny

Do samotného MiQuiku zbývá už jen měsíc a kousek, a tak je nejvyšší čas domluvit se s kým vším na něj zavítáte a samozřejmě koupit si lístky!

Jistě vás ze všeho nejvíc zajímá, kdy že budou lístky k sehnání, proto také s touto informací začneme. Vězte tedy, že registrace a prodej lístků na MiQuik 2014 propukne 31. října ve 20:00. Lístky bude možné nakupovat až do 17. listopadu 23:59.
Nezapomeňte ale, že kapacity nejsou neomezené, a raději si svůj lístek zajistěte dřív, než vám ho někdo vyfoukne :-)

A co vás letos čeká?
V pátek vás zcela jistě uchvátí vyvážená kompozice Polibku Múzy a Komponovaného večera. Ačkoliv si tyto akce stále ještě zachovávají svoji výjimečnost a odlišnost, letos se uskuteční obě ve stejný čas v Meet Factory na Smíchově. To pro vás znamená jeden lístek na obě akce, možnost vidět se skutečně se všemi účastníky bez rozdílu toho, zda zrovna vaši přátelé zamíří na Kompot a vy na Polibek a samozřejmě také více uměleckých prožitků z tohoto netradičního spojení. Nezapomeňte ani na to, že až d 17. listopadu se můžete přihlásit do soutěže Polibku Múzy, letos na téma „svoboda“.
Na sobotním Mixemu na vás čeká množství zajímavých přednášek pojednávajících o různých formách umění. Například Roman Týc a Svoboda umění, Adam Gebrian a Moderní architektura či Jaromír 99 a Jak se dělá komiks.
Na tyto přednášky tematicky naváže Filmová sobota, která nabídne několik zajímavých filmů, ale i možnost probrat dosud přetrvávající dojmy z Mixemu či přečkat čas do začátku Tanečního večer.
Sobotní večer pak bude jako tradičně patřit Tanečnímu večeru, který vás zajisté oslní jak svým perfektně nachystaným a načasovaným programem, tak i noblesní atmosférou, již vytvoří sami účastníci svým chováním i oblečením. Navíc bude oproti loňsku navýšena kapacita šatny, takže se nemusíte bát, že nebudete mít kam odložit věci.
Celý víkend završí Nedělní vycházky, které se letos již skutečně uskuteční, a které vás zavedou na více i méně znám á pražská zákoutí a nechají vás nahlédnout do historie města i skautského hnutí. Na výběr bude z několika tras, takže na své si jistě přijde každý.

Vše potřebné zjistíte na našem novém webu www.miquik.cz, kde pro vás postupně přibývají stále nové a nové informace, a kde si letos také budete moci zaregistrovat online přednášky na Mixem, pokud se technicky zadaří :-)

Upozorňujeme, že v každé objednávce musí být i lístek na sobotní Mixem, který je nedílnou části MiQuiku. Bez nákupu lístku na seminář vám systém neumožní koupit ani jiné vstupenky! Lístek na Filmovou sobotu je již obsažen v lístku na Mixem.
Během soboty bude na místě (Právnická fakulta a Kongresové centrum ČVUT) k dispozici šatna a bufet s jídlem i pitím.
V případě jakýchkoliv dotazů či nejasností jsme pro vás na mailu miquik.info@gmail.com
Na facebooku nás najdete jako MiQuik (https://www.facebook.com/mikulasskyvikend ).

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1707x

Práce s článkem

1
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu