....

Chyba na stránce: MiQuik 2014 – prodej lístků zahájen! - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/clanky-na-webu/1329-miquik-2014-prodej-listku-zahajen?autologin=1"

MiQuik 2014 – prodej lístků zahájen!

MiQuik 2014 – prodej lístků zahájen!

Po roce je to opět tady: jedinečná příležitost zúčastnit se MiQuiku a užít si všeho, co nabízí. Zbytečně však neotálejte, lístků není neomezené množství…

Veškeré informace k registraci naleznete na http://www.miquik.cz/?page_id=18 , kde je i možnost zaregistrovat se a následně nakoupit lístky.
Povinnou součástí všech lístků je lístek na sobotní Mixem, zbytek si již můžete navolit dle vlastní chuti a uvážení. Stejně jako v minulých letech je zde pro studenty možnost zakoupit si i lístek na MHD, který platí od pátku 16:00 do neděle 16:00.

Jestli jste až dosud váhali, kam 5. – 7. 12. vyrazit, tak teď již váhat nemusíte – Polibek Múzy, Komponovaný večer, Mikulášský seminář, Filmová sobota, Taneční večer a Nedělní vycházky vás uvítají s otevřenou náručí a zanechají ve vás hluboké dojmy a pocity. Takže v prosinci hurá do Prahy setkávat se s přáteli a potěšit se uměním!

POZOR, oproti loňským ročníkům budete posílat peníze na nový účet, tak ať se nespletete a platba se vám zbytečně nezatoulá!
Zároveň letos také nefunguje možnost registrace skupin jedním člověkem - je to z důvodu budoucího zamlouvání přednášek na sobotním semináři, děkujeme za pochopení.

V případě jakýchkoliv dotazů či nejasností jsme pro vás na mailu miquik.info@gmail.com
Na facebooku nás najdete jako MiQuik (https://www.facebook.com/mikulasskyvikend )

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 629x

Práce s článkem

2
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu