....

Chyba na stránce: Největší crowdfundingová kampaň Junáka začala! - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/clanky-na-webu/1331-nejvetsi-crowdfundingova-kampan-junaka-zacala?autologin=1"

Největší crowdfundingová kampaň Junáka začala!

Největší crowdfundingová kampaň Junáka začala!

Obrok 2015 se uskuteční až za víc než půl roku, ale všechno je nutné přichystat a připravit. Určitě znáš slova jako program, zázemí, logistika, lobby, PR, reklama, PPC, doprava, finance, fundraising a podobně. A nově k tomu přičti slovo crowdfunding! Od dnešního dne, tedy od soboty 1. 11. 2014, vybíráme prostřednictvím portálu HitHit částku 50 000 Kč. Když se nám to podaří, Nadace Vodafone Česká republika přidá dalších několik desítek tisíc korun. Máme na to 45 dní! Za jak dlouho se nám to podaří?

PŘISPÍVEJTE ZDE: https://www.hithit.com/cs/project/879/obrok-2015-festival-pro-skauty

Obrok 2015 uspěl u porotců grantového programu Vpohybu, který vyhlašuje Nadace Vodafone. Tento grantový program podporuje rozvoj iniciativy, kreativity a komunikačních dovedností mladých lidí. Kromě Obroku uspěl v tomto programu například i projekt Skauti v prostoru, který připravuje Skautský Institut. Zatímco institut měl pro podporu za úkol sbírat hlasy skrze crowvoting, Obrok 2015 čeká vybírání peněz skrze crowfunding.

A co to je crowdfunding a co to je HitHit?

Odborníci říkají, že prvním hromadným financováním byla sbírka na české Národní divadlo. Ano, byla. Roli vlasteneckého tisku, který o ní šířil informace, dnes plní internet, sociální sítě, blogy, emaily. Crowdfunding, tedy hromadné financování, otevírá kreativním lidem doposud zavřené dveře. Nemusí se zaprodat, obcházet takzvané andělské investory, stačí vytvořit nápaditou prezentaci projektu a dál se soustředit na práci. Každý projekt má na shromáždění požadované částky maximálně 45 dní. Pokud se mu to nepodaří, nedostane ani korunu. Důvod je jednoduchý. Žadatele (tedy nás) o příspěvky to nutí nastavovat si reálné cíle a motivuje je to k co největší mobilizaci komunity. Jejich fanoušci zase mají jistotu, že na produkt, který podpořili, nebudou čekat nesmyslně dlouhou dobu. (hithit.com)

Co tedy udělat?

Nejvíc nám pomůžeš tím, že půjdeš na stránku HitHitu a přispěješ nám 99, 200, 300, 500, 1 000, 2 015, 5 000 nebo 10 000 Kč. Jsme skromní, stačí nám i malá částka. Samozřejmě Vám za danou částku věnujeme dárek, který Vám kromě hřejivého pocitu, že jste pomohli dobré věci, může udělat i radost! 

Skauting – Dělejme svět lepším! Děkujeme všem za podporu! Bez vás se to neobejde!

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1023x

Práce s článkem

6
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu