....

Chyba na stránce: Největší crowdfundingové kampani Junáka se vede velmi dobře! - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/clanky-na-webu/1407-nejvetsi-crowdfundingove-kampani-junaka-se-vede-velmi-dobre?autologin=1"

Největší crowdfundingové kampani Junáka se vede velmi dobře!

Největší crowdfundingové kampani Junáka se vede velmi dobře!

Určitě jste to v posledních dnech zahlédli. Skautské profily na sociálních sítích jako jsou Facebook či Twitter zaplnila zpráva, která vás prosí o spolupráci při největší crowdfundingové kampani Junáka. Tým Obroku 2015 začal totiž od počátku listopadu vybírat skrze portál HitHit finanční prostředky. Když se povede vybrat 50 000 Kč, Nadace Vodafone přidá dalších několik desítek tisíc korun. A to už za to stojí! Když se to nepovede, nedostane vůbec nic. Všechny peníze poputují zpátky k původním majitelům.

Uplynulo 18 dní a na účtě Obroku 2015 je momentálně 40 530 Kč. Finanční příspěvky můžete posílat ještě necelý měsíc a to až do 15. 12. 2014. Crowdfunding je možná pro někoho vcelku neznámé slovo, ale věřte, že v české historii má už své místo zakořeněné desítky až stovky let. Vzpomínáte si z dějepisu na stavbu českého Národního divadla? A víte, kdo stavbu zaplatil? Přece všichni tehdejší lidé, kteří chtěli přispět. Stejně jako dnes se jednalo o hromadné financování a otevírá kreativním lidem doposud zavřené dveře. Děkujeme všem, kteří kampaň jedou s námi. Děkujeme těm, kteří přispěli a ještě přispějí. Bez vás to totiž nejde. 

„Festival si klade za cíl rozvoj komunitního života, navázání přátelství mezi lidmi stejného věku a to po celé ČR. Právě takové projekty mladých organizátorů v našem grantovém programu Vpohybu vítáme,“ říká ředitel Nadace Vodafone Ondřej Zapletal

A víte, že tisícovkou přispěl i A. B. Svojsík? A jako vzkaz napsal "Škoda, že se ho nezúčastním"? A přispěla i nejmladší česká skautka, které zatím není ani 14 dní. Ve vzkazu na portále HitHit uvedla, že doufá, že se roveři nenechají zahanbit. Přispět můžete i vy! A to skrze web www.bit.ly/HitHitObrok2015

Víc o Obroku 2015 najdete samozřejmě na webu www.obrok15.cz a na facebookovém profilu www.facebook.com/skautskyobrok

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1157x

Práce s článkem

1
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu