....

Chyba na stránce: Je to tam! Kampaň na HitHitu se podařila! - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/clanky-na-webu/1416-je-to-tam-kampan-na-hithitu-se-podarila?autologin=1"

Je to tam! Kampaň na HitHitu se podařila!

Je to tam! Kampaň na HitHitu se podařila!

Částku 50 000 Kč jsme skrze crowdfundingový portál HitHit zvládli vybrat za rekordních 23 dní. Děkujeme všem, kteří jste přispěli a věřte, že máme obrovskou radost. Nicméně vybíráme dál. Kam až částka může vystoupat?

Vybírání začalo na portálu HitHit v sobotu 1. listopadu ve večerních hodinách, včera (tedy v pondělí 24. listopadu) jsme překročili stanovenou částku 50 000 Kč. A to bereme jako úspěch. Až dosud přispělo 92 lidí. Polovina dárců se rozhodla Obrok podpořit částkou 500 Kč, našlo se i několik lidí, kteří k této částce přidali ještě jednu nulu. Všem patří náš velký dík. Píšete nám i hezké vzkazy, děkujeme:

 • Brothers and sisters, thank you for what you do in your free time.
 • Rovering is not dead :)
 • Už se tam těším :)
 • Anička, Šupinka i Šupik podporují skvělou věc! ;)
 • Malá podpora pro velkou věc. 
 • Tak snad i tato stovka pomůže, aby Obrok15 byl minimálně stejně dobrý jako ten minulý :)
 • Fandím vám :) za chvilku to máte vybrané ;)
 • príspevok od najmladšej skautky v ČR, dúfam, že sa roveri nenechajú zahanbiť ;)
 • Přeji vám všem nejen příjemný a svěží OBROK 2015, ale hlavně hodně elánu při morální obnově naší společnosti - je to také na vás, milé sestry a milý bratři! Váš Těpa
 • Drzim vam palce a zavidim, ikdyz na poslednim Obroku jsem byla tak pred sedmi lety:)
 • ..... 

Crowdfunding je možná pro někoho vcelku neznámé slovo, ale věřte, že v české historii má už své místo zakořeněné desítky až stovky let. Vzpomínáte si z dějepisu na stavbu českého Národního divadla? A víte, kdo stavbu zaplatil? Přece všichni tehdejší lidé, kteří chtěli přispět. Stejně jako dnes se jednalo o hromadné financování a otevírá kreativním lidem doposud zavřené dveře. Dobrou zprávou je tedy fakt, že zaslané peníze nebudou vráceny a Nadace Vodafone navíc Obroku přispěje dalších několik desítek tisíc. Jedná se tedy o výraznou podporu v rozpočtu celé akce. I díky tomu může být Obrok ještě lepší než by mohl být. A na co peníze půjdou? Hlavně na programové aktivity a do zázemí.

I když cílovou částku máme vybranou, kampaň pokračuje dál. Vybírání skončí až 15. prosince - je tedy šance částku ještě o něco navýšit. Kam až se můžeme dostat? Podaří se nám vybrat dvojnásobek původní částky? Stále můžete přispět na www.bit.ly/HitHitObrok2015

Víc o Obroku 2015 najdete samozřejmě na webu www.obrok15.cz a na facebookovém profilu www.facebook.com/skautskyobrok. Zde se můžete zeptat na to, co vás zajímá :-)

 

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 652x

Práce s článkem

2
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu