....

Chyba na stránce: Registrace na Obrok 2015 začala! Pusťte si trailer! - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/clanky-na-webu/1465-registrace-na-obrok-2015-zacala-pustte-si-trailer?autologin=1"

Registrace na Obrok 2015 začala! Pusťte si trailer!

Registrace na Obrok 2015 začala! Pusťte si trailer!

Je to tady! Směle do toho! V sobotu 6. prosince 2014 začala na Mikulášském semináři registrace na další ročník roverské akce Obrok 2015. A to s velkou slávou. Vyfotili jsme vás s kočkou Lemouchem, spatřili jste oranžové kšandy nebo si udělali selfie s členy přípravného týmu. A rkomě toho se jen během prvního dne registrovalo 23 roverských skupin. Dnes je již v databázi už dvakrát tolik. Svůj zájem o akci už projevilo i několik desítek roverů a rangers, kteří se přihlásili do servis týmu. 

Registrovat se můžete na webových stránkách Obroku a máte čas až do 30. března 2015. Nicméně všem doporučujume se registrovat dřív než bude pozdě. Na Obrok 2015 mohou jet roveři a rangers, kterým je mezi 15 - 24 lety. Těm, kterým už bylo víc než 24, mají šanci vyrazit na Obrok jako členové servis týmu. 

Opakování je matka moudrosti, takže určitě již máte zapsáno. Obrok 2015 se uskuteční ve sportovním areálu Vesec v Liberci a to v termínu od 10. do 14. června 2015. Ve skupině mohou být minimálně čtyři lidé a jednomu z nich musí být osmnáct let. Účastnický poplatek je 600,- Kč (pro servis tým je částka poloviční). 

Nezapomeňte i nadále sledovat webové stránky a facebookový profil, kde se dozvíte všechno potřebné. A nebojte se používat hashtag #obrok15.

 

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 569x

Práce s článkem

2
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu