....

Chyba na stránce: Obrok 2015 zastavuje registraci R+R skupin! Už se přihlásilo více než 1 100 účastníků! - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/clanky-na-webu/1570-obrok-2015-zastavuje-registraci-skupin-uz-se-prihlasilo-1-100-ucastniku?autologin=1"

Obrok 2015 zastavuje registraci R+R skupin! Už se přihlásilo více než 1 100 účastníků!

Obrok 2015 zastavuje registraci R+R skupin! Už se přihlásilo více než 1 100 účastníků!

Kvůli enormnímu zájmu pozastavujeme registraci nových skupin na největší roverskou akci letošního roku. Po dohodě s Výkonnou radou Junáka jsme navýšili kapacitu účastníků Obroku 2015 na 1 200. V současné době je i přesto registrováno víc než 1 100 roverů a rangers ve 183 skupinách. Další stovka lidí je registrována v servis týmu.

Takto enormní zájem překvapil mnohé z nás. Jen něco málo po měsíci a půl po spuštění registrace je téměř naplněná kapacita. Doporučujeme všem skupinám, abyste ve vlastním zájmu doregistrovali účastníky do poloprádných skupin. Nebude to trvat dlouho a kapacita bude naplněná úplně. Nemá smysl čekat!

Jestli vám bylo 18 let a nevíte s jakou skupinou jet na Obrok, přidejte se k servis týmu. Užijete si akci trochu jinak, ale přesto budete odjíždět spokojení. Můžete pomáhat u jednotlivých programů, být součástí infostanu, provádět VIP hosty, stavět tábořiště nebo dělat cokoliv dalšího vás napadne. 

Liberec se v červnu stane hlavním městem skautingu v České republice. Přijede tam 1 400 nadšených roverů a rangers. Buďte mezi nimi a čekejte s námi na signál!

www.obrok15.cz
www.facebook.com/skautskyobrok

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 330x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu