....

Chyba na stránce: Registrovat se na Obrok 2015 můžete už jen dnes. Vodu ale můžete pít každý den! - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/clanky-na-webu/1726-registrovat-se-na-obrok-2015-muzete-uz-jen-dnes-vodu-ale-muzete-pit-kazdy-den?autologin=1"

Registrovat se na Obrok 2015 můžete už jen dnes. Vodu ale můžete pít každý den!

Registrovat se na Obrok 2015 můžete už jen dnes. Vodu ale můžete pít každý den!

Dnešní, nepříliš teplý a na mnohých místech České republiky také zasněžený, den je posledním, kdy se můžete registrovat na největší skautskou akci letošního roku. Další možnost, jak zažít celý Obrok 2015 už nebude - tak neváhejte a přihlašte se. Zkrátka buďte s námi u toho. 

Na Obrok 2015, který se uskuteční od 10. do 14. června v libereckém sportovním areálu Vesec, přijede dvanáct stovek účastníků a dalších víc než dvě stě členů servis týmu. Kapacita účastníků byla velmi rychle naplněná. Když jsme otevřeli druhé kolo registrace, ve kterém jsme nabídli zhruba padesát míst, byly pryč za zhruba pět minut. Dnes nabízíme poslední možnost, jak jet na Obrok a vidět ho z druhé strany - tedy z pohledu člena servis týmu. Neslibujeme ti modré z nebe, ale slibujeme ti, že si akci stoprocentně užiješ. :-)

Podmínky účasti členů servis týmu (ST) na Obroku 2015:

  • hlavním kritériem je věk – člen servis týmu musí být v době příjezdu na tábořiště starší 18 let, horní věková hranice ST není stanovena
  • člen ST musí mít chuť se podílet na přípravách největší české skautské akce roku 2015
  • člen ST musí včas zaplatit účastnický poplatek ve výši 300,- Kč (v ceně je i jídlo po celou dobu Obroku 2015)
  • nástup členů ST je o den dřív než pro účastníky – v úterý 9. 6. 2015, čas bude včas upřesněn. Máte-li čas, uvítáme i stavěcí četu – ta na tábořiště přijíždí už v neděli 7. 6. 2015 odpoledne
  • registrační poplatek je potřeba uhradit do konce března 2015

Doporučujeme také sledovat naše on-line kanály na webu a na Facebooku. Představujeme vám tam jednotlivé programové bloky a také hosty programu VaPro. Už jsme Vám představili režisérku Olgu Špátovou, prezidenta Evropské aliace pro dobrovolnictví Pavla Trantinu (Goblina), horolezce Marka Holečka, webdesignéra Jana Řezáče (Filosofa), exministra a europoslance Jiřího Pospíšila, matematika a filantropa Karla Janečka, muže roku 2009 Martina Zacha a řadu dalších. Jména samozřejmě budou přibývat. My už se moc těšíme, a co vy?

Čekej s námi na signál!

www.obrok15.cz | www.facebook.com/skautskyobrok

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1054x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu