....

Chyba na stránce: Zabal si na léto svou Múzu! | Polibek Múzy ‘15 - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/clanky-na-webu/1941-letni-vyzva-polibek-muzy-15?autologin=1"

Zabal si na léto svou Múzu! | Polibek Múzy ‘15

Zabal si na léto svou Múzu! | Polibek Múzy ‘15

Pokud máš v plánu se vydat v průběhu prázdnin pryč, nezapomeň na Letní výzvu Polibku Múzy. Máme pro Tebe připraveny tři soutěžní kategorie, které můžeš plnit na táboře, na cestách dopravními prostředky i na Jamboree v Japonsku - třeba i s novými přáteli z celého světa!

 

UPCYKLACE

Vytvoř užitečný a esteticky povedený výrobek z odpadu nebo staré rozbité věci a zjednoduš si tak pobyt pod stanem, vaření v kuchyni či celotáborový nákup! Upcyklovat můžeš vše na co si vzpomeneš - od běžných PET lahví přes europalety až po staré auto. Nezapomeň vyfotit použité materiály před tvorbou a výsledný produkt upcyklace. Obě fotografie přihlaš na galerie.polibekmuzy.cz!

KOMIKS

Kreslené příběhy stále těží ze své popularity. Ty jejich tvorbou můžeš zahánět nespavost ve stanu, nudu po cestě ve vlaku nebo při opalování se u vody. Jaký dokážeš vymyslet příběh na 1-6 panelů?Nakresli komiks s rozsahem 1-6 panelů, naskenuj doma do počítače a nahraj na galerie.polibekmuzy.cz. Použít můžeš naši šablonu (všechny druhy najdeš zde). Pokud váháš s rozměry - jeden panel v šabloně má 6 x 5 cm.

ZÁPIS Z NOČNÍ HLÍDKY

Noční hlídky každému utíkají jinak - někdo spí, jiný zase vidí přízraky nebo kreslí komiks do Letní výzvy. Zažil(a) jsi opravdu neobvyklou noční hlídku? Máš vtipnou příhodu ze své služby a nebo chceš popsat zážitek ze své první zkoušky odvahy? Letní výzva je tu pro Tebe! Zápis z noční hlídky je omezený na maximálně 150 slov (přibližně 1000 znaků včetně mezer). Napiš jej a přihlaš na galerie.polibekmuzy.cz!

Odešli své dílo na Galerii Polibku Múzy do 30. září 2015. Dílo můžeš vytvořit také s Tvými kamarády, přihlásit se totiž mohou jak jednotlivci, tak skupiny. Hlasování proběhne na Facebooku Polibku v době od 1. října do 15. listopadu 2015.

Nezaujala Tě Letní výzva a máš raději tradiční kategorie jako je fotografie, výtvarno, literatura, film nebo hudba? Umělecký podzim Polibku Múzy, tentokrát na téma “Úhel Pohledu” začíná již 1. září!

Kompletní pravidla Soutěže a mnohem více se dozvíš na polibekmuzy.cz nebo na Facebooku Polibku!

 

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1153x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu