....

Chyba na stránce: Nové knížky Petra Hájka – Balúa - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/clanky-na-webu/1986-nove-knizky-petra-hajka-balua?autologin=1"

Nové knížky Petra Hájka – Balúa

Nové knížky Petra Hájka – Balúa

ČLK CORDA vydává ve své edici knížky Skautský slib a Nad slibem vlčat od skautského spisovatele a instruktora Petra Hájka – Balúa.

Zároveň jsme připravili dotisk oblíbených knížek Oheň a Od stromu mládí k dospělosti, které vyšly u příležitosti patnáctin kurzu. K jeho dospělosti – 18. ročníku – pak doplňujeme další dvě publikace.

 

Skautský slib

Malý průvodce metodikou skautského slibu pro vedoucí, kteří k němu připravují. Krátké pojednání o slibech, skautském slibu a skautském zákonu, který slibu předchází.

Společně s Balúem procházíme přípravnou stezkou začínajícího skauta a poznáváme principy, na kterých skauting stojí, a osvětlujeme si jejich význam. Procházíme spolu zákon, slib a tajemství obřadního ohně.

 

Nad slibem vlčat

Průvodce pro vedoucí vlčat (a snad i světlušek) metodikou vlčáckého slibu. Kniha přibližuje specifika tohoto věku a upozorňuje na obtíže, se kterými se mohou vedoucí setkat při vysvětlování slibu hravým vlčatům.

 

 

Knížky vychází v praktickém kapesním vydání (formát A6) a mají 48 stran.

Obě knihy zakoupíte na setkáních ČLK Corda (www.corda.cz), skautských seminářích nebo za 29 Kč ve skautské prodejně JUN a jejím e-shopu na Junshop.cz (Skautský slib, Nad slibem vlčat). K dostání je i dotisk Ohně a Od stromu mládí k dospělosti.

 

Jakub Hájek – Rys
ČLK CORDA 

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1484x

Práce s článkem

1
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu