....

Chyba na stránce: Poradní skála 2015 pro vedoucí mrňat se uskuteční začátkem listopadu - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/clanky-na-webu/2102-poradni-skala-2015?autologin=1"

Poradní skála 2015 pro vedoucí mrňat se uskuteční začátkem listopadu

Poradní skála 2015 pro vedoucí mrňat se uskuteční začátkem listopadu

Poradní skála 2015 Kolín 6. - 8. 11.

Poradní skála je celostátní setkání pro všechny vedoucí působící u nejmladší věkové kategorie Junáka – u světlušek a vlčat. Akce má dlouholetou tradici, poprvé se uskutečnila již v roce 1994. Setkání se koná ve dvouletém intervalu a střídá se s Elixírem, který je zaměřený na vedoucí skautů a skautek.

Poradní skála má za cíl své účastníky nejen vzdělávat ve specifických oblastech výchovy nejmenších členů Junáka, ale také jim přináší novou inspiraci a motivaci pro práci s dětmi.

Cíl akce: Výměna zkušeností týkajících se věkové kategorie vlčat a světlušek b) Inspirace k oddílové činnosti s vlčaty a světluškami c) Setkání lidí (staří známí, poznání nových lidí, zajímavé osobnosti) d) Směřování rozvoje programu pro vlčata a světlušky

Cílová skupina: Zkušení činovníci od oddílů vlčat, světlušek a benjamínků, kteří si přijedou především prohloubit znalosti a vyměnit zkušenosti, ale samozřejmě také začínající činovníci od oddílů, kteří si přijedou především pro nové poznatky a načerpání inspirace.

Základní informace o ročníku 2015

Termín: 6. - 8. 11. 2015

Místo konání: Kolín, ZŠ Kmochova 943

Účastnický poplatek: 300,-

Přihlašování: na webu Poradní skály (nutné skrze skautIS)

Registrace na programy: bude spuštěna 16. 10. 2015 a bude umožněna pouze účastníkům, jejichž platba dorazí na náš účet

Číslo účtu pro zaslání platby účastnického poplatku: 248146126/0300 (var. symbol prvních šest číslic rodného čísla s devítkou na začátku, př.: 9RRMMDD).

Vaše platba účastnického poplatku musí dorazit na náš účet nejpozději do 30. 10. 2015!

Pořadatel Poradní skály 2015

Pořadatelem letošní Poradní skály je skautský okres Most a týmy vzdělávacích akcí Vlčácká lesní škola a Lesní škola Světluška a Vlčácký lesní kurz.

Upozornění pro již přihlášené i nové zájemce

Z důvodů technických problémů s webem se nepodařilo převést 100% zájemců přihlášených před 20. 9. Pokud jste se registrovali na webu Poradní skály před tímto datem, tak si, prosím, zkontrolujte, zda Vaše přihlášení proběhlo v pořádku (info jak to provést je přímo na webu v aktualitách). Omlouváme se za způsobené komplikace.

Kapacita akce se velmi rychle naplňuje (očekáváme 200 účastníků), takže neváhejte, pokud jste se ještě nepřihlásili. Zároveň nezapomeňte co nejdříve zaplatit, abyste měli možnost si registrovat programy (bude spuštěno 16. 10.). Po naplnění kapacity budou další zájemci evidováni jako náhradníci.

Poradní skála 2015 - leták

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1017x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu