....

Chyba na stránce: Proběhne oficiální otevření nových prostorů skautského archivu - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/clanky-na-webu/2144-probehne-oficialni-otevreni-novych-prostoru-skautskeho-archivu?autologin=1"

Proběhne oficiální otevření nových prostorů skautského archivu

Proběhne oficiální otevření nových prostorů skautského archivu

Již řadu měsíců probíhá příprava nového skautského archivu v pražských Čimicích. Díky pomoci mnoha dobrovolníků se nyní dostala do fáze, která umožňuje zpřístupnění prostor pro veřejnost. K otevření dojde 17. listopadu v 11 hodin.

Přijít ale můžete kdykoli od 10 do 14 hodin. Najdete nás na adrese Čimická 780. Hromadnou dopravou se k nám dostanete autobusem linky 183 z metra Kobylisy (výstup Katastrální úřad) do zastávky Čimice. Od ní je to minuta - přejdete silnici a půjdete směrem k nákupnímu centru, vpravo uvidíte poštu, se kterou máme společný vchod. V případě dotazů volejte na tel. 777 663 996.

V souvislosti s otevřením archivu ještě hledáme dobrovolníky, kteří by nám pomohli s některými doprovodnými pracemi. Konkrétně se jedná:
1) o někoho, kdo by nám v neděli před otevřením (15. 11.) pomohl s úklidem
2) o někoho, kdo by dokázal zapaspartovat staré fotografie, zkompletovat a zalepit je s rámečky
3) o někoho, kdo by nám v průběhu listopadu či prosince pomohl s korekturami digitalizovaných textů.
4) obecně sháníme i dobrovolníky, kteří by nám pomohli s uspořádáváním dalších a dalších dokumentů, které v archivech ještě jsou - vhodné i jako praxe pro studenty historie a archivnictví

Ti z vás, kteří by byli ochotní zapojit se do některé z těchto činností, se můžou hlásit na e-mail archiv@skautskyinstitut.cz.

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 734x

Práce s článkem

1
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu