....

Chyba na stránce: Přehled akcí Skautského institutu na Staromáku v listopadu - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/clanky-na-webu/2146-prehled-akci-skautskeho-institutu-na-staromaku-v-listopadu?autologin=1"

Přehled akcí Skautského institutu na Staromáku v listopadu

Přehled akcí Skautského institutu na Staromáku v listopadu

Máme pro vás připravený přehledný program všeho, co můžete na Staromáku navštívit v průběhu listopadu. Vyberte si z pestré nabídky programu... nebo si prostě přijďte sednout na kafe v příjemném prostoru v srdci Prahy.

V průběhu měsíce určitě stojí za povšimnutí přednáška významného filozofa Jana Sokola o hodnotě peněz. Zajímavá bude také přednáška Zdeňka Michálka o předpokladech lídra, nebo povídání Petra Blažka o skautských odbojářích za komunistického režimu. Dále si můžete přijít prohlédnout 3D tiskárnu v chodu, prodiskutovat směřování nového skautského programu, poslechnout si o české humanitární pomoci v Ugandě a mnoho dalšího.

Kromě těchto akcí máme pravidelnou otevírací dobu, ve které nás můžete navštívit a ochutnat nápoje či občerstvení, které nabízíme v čítárně. Konkrétně je to každý všední den od 12 do 22 hodin, v pátek do 20 hodin. V listopadu v prostorech také najdete výstavu o prvních skautkách.

Jakub Ambrozek - Mravenec
redaktor komunikace Skautského institutu

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 748x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu