....

Chyba na stránce: Skautský institut na Staromáku v prosinci: Japonsko škodovkou, Jeden svět, Bitcoiny, vánoční party a další - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/clanky-na-webu/2210-si-na-staromaku-v-prosinci?autologin=1"

Skautský institut na Staromáku v prosinci: Japonsko škodovkou, Jeden svět, Bitcoiny, vánoční party a další

Skautský institut na Staromáku v prosinci: Japonsko škodovkou, Jeden svět, Bitcoiny, vánoční party a další

Prosincový program na Staromáku bude kvůli Vánocům končit už 19., ale stihneme toho i tak spoustu. Co si vybereš ty?

K největším prosincovým tahákům patří přednáška Japonsko škodovkou, která je na programu hned ve středu 2. prosince. Ti z vás, kteří byli na šestém pražském Perplexu měli možnost vidět takovou "ochutnávku", tentokrát už to bude plná dávka cestovatelských zážitků a zkušeností v našem Global Coffee.

V pondělí sedmého pak máte stále možnost přihlásit svůj oddíl či družinu na program Jeden svět na Staromáku: promítání filmu s uprchlickou tematikou s následujícím diskuzním programem. Může to být skvělý způsob, jak se o těchto věcech začít se svými dětmi bavit, pokud zatím úplně nevíte jak na to!

16. prosince pokračuje dalším dílem seriál Peníze a/nebo život. Tentokrát bude hostem Marek Palatinus, který nám poví všechno o bitcoinech a o virtuálních měnách obecně.

Pokud vás zajímá brand a zacházení s ním, zajímavý pro vás bude program Jiřího Kopala o employer brandingu.
Sdružení Post Bellum pořádá zážitkový workshop, ve kterém si interaktivně ukážeme, jak zajímavě lze zprostředkovat dějiny 20. století.
Již tradičně nebude chybět ani zajímavý workshop Skautů na Zemi, junácké jódlování či předvánoční snídaně u orloje a mnoho dalšího!

A nakonec ještě to nejdůležitější pozvání: 17. prosince je na programu Vánoční party Skautského institutu, na které vás všichni rádi uvidíme, protože rok 2015 byl pro nás opět přelomový a tak je co slavit.

Podrobnosti najdete na přiloženém programu: 

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 719x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu