....

Chyba na stránce: Užijte si leden na Staromáku: najděte svůj Dream Job, seznamte se s fotografy Tomášem Třeštíkem a Robertem Vanem - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/clanky-na-webu/2274-skautsky-institut-na-staromaku-nabity-akcemi-i-v-novem-roce?autologin=1"

Užijte si leden na Staromáku: najděte svůj Dream Job, seznamte se s fotografy Tomášem Třeštíkem a Robertem Vanem

Užijte si leden na Staromáku: najděte svůj Dream Job, seznamte se s fotografy Tomášem Třeštíkem a Robertem Vanem

I v roce 2016 pokračujeme s pořádáním desítek přednášek, workshopů, debat a sešlostí každý měsíc... vyberte si z pestré nabídky na leden!

Jeden program rozjíždíme v lednu úplně poprvé. Jmenuje se Hledáme Dream Job a v sérii debat vám představí nejrůznější pracovní odvětví. Debatovat bude vždy několik mladých profesionálů. Ve stejném měsíci pak bude následovat workshop vedený odbornými školiteli, který bude zaměřený na soft skill související s daným odvětvím.
6. ledna se budeme v debatě zabývat Dynamickým světem IT a následující workshop (20. 1.) ponese název Start up yourself.

Zbrusu novým dílem bude v lednu pokračovat seriál Skautská vize, jejímž hostem bude fotograf Tomáš Třeštík. Nezastaví se ani další rozjeté programové linky - "Peníze a/nebo život" nabídnou debatu o smysluplnosti spoření na důchod, "RECArtist" přivítá fotografa Roberta Vana, v Global Coffee si budeme povídat o skautských táborech v Americe a v rámci programu Evropských hodnot bude přednášet Jan Bubeník.

Vrací se i oblíbené "klasiky": Snídaně u orloje v pátek 22. ledna, Junácké jódlování 11. ledna, Balfolková tancovačka 20. ledna nebo výuka angličtiny každou středu, počínaje 13. 1.

Po celý měsíc také na Staromáku vystavujeme výstavu fotografií českého kontingentu ze světového jamboree v Japonsku.

Podrobnosti najdete v přiloženém programu:

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 906x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu