....

Chyba na stránce: Pořádáte akci pro veřejnost na svátek sv. Jiří? Sdělte nám více! - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/clanky-na-webu/2475-dotaznik-skautsky-den-2016?autologin=1"

Pořádáte akci pro veřejnost na svátek sv. Jiří? Sdělte nám více!

Pořádáte akci pro veřejnost na svátek sv. Jiří? Sdělte nám více!

Letošní 24. duben připadá na neděli a je proto možné, že na oslavu tohoto dne budou vaši skautky a skauti pořádat akce nejen v rámci oddílu, ale třeba pro celou obec. Abychom měli přehled, jak se u nás slaví skautský den, žádáme o vyplnění krátkého dotazníku!

Skautský den je ideální možností, jak skauting představit veřejnosti - třeba rodičům s dětmi. Nebo tak můžete upevnit vztahy s obcí, ve které působíte, fantazii se meze nekladou. Pokud akci pro veřejnost pořádáte, nezapomeňte o tom informovat média ve vašem okolí a zajistit patřičnou foto/videodokumentaci.

Jak oslovit média? Nejjednodušší variantou je oslovení pořadu České Televize zvaný TamTam (prostřednictvím formuláře na http://decko.ceskatelevize.cz/tamtam) nebo regionálních radiostanic. Zkusit můžete také regionální tisk či obecní rozhlas!

Zmíněný dotazník obsahuje pouze pár základních otázek o akci, kterou u vás pořádáte - např. kde, kdy, jaká bude náplň a pro koho je akce cílená. Dotazník je k dispozici zde: http://goo.gl/forms/FNi8HMX0tV.

Lukáš Neuheisl
redaktor externí komunikace

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 927x

Práce s článkem

1
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

3 Názory
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu