....

Chyba na stránce: Pojeď s námi v létě hledat rádcovské já! RK Cukříček opět otvírá své brány! - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/clanky-na-webu/2520-rk-cukricek?autologin=1"

Pojeď s námi v létě hledat rádcovské já! RK Cukříček opět otvírá své brány!

Pojeď s námi v létě hledat rádcovské já! RK Cukříček opět otvírá své brány!

Možná jste v poslední době zahlédli na internetu RK Cukříček. Nevíte co si pod tím představit?  Jde o zážitkový rádcovský kurz nejen pro začínající rádce a rádkyně ve věku 13-17 let, kteří se chtějí stát lepším rádcem, dozvědět se nové informace a především zažít neobvyklé zážitky a užít si konec prázdnin, ale i zkušené rádce, kteří chtějí najít nový směr nebo motivaci.

Kurz se koná od 23. do 28. srpna tentokrát nedaleko Proseče v malebné krajině pískovcových skal u Toulovcových maštalí na Vysočině.

 Tento kurz je ještě velmi mladý (a také ho pořádají samí mladí lidé), letos na konci srpna se bude pořádat teprve jeho druhý ročník.  Tak neváhejte a staňte se jeho účastníky, ještě nějaká místa máme.

Sice na našem kurzu jsou nějaké ty přednášky, u kterých sedíte a posloucháte, ale my se snažíme, abyste si z našeho kurzu odnesli především spoustu zážitků a zkušeností, které nezískáte jen na přednáškách, ale především, si můžete spoustu věcí vyzkoušet a zažít je na vlastní kůži.

Jak se na cukříček přihlásit?

Přihlásit se na cukříček je velice jednoduché. Stačí vyplnit elektronickou přihlášku na tomto odkaze. V případě jakýkoliv dotazů se obraťte na tajemníka kurzu, Šimona Kimáka, na email simakimak@gmail.com a nebo na sima.kimak@seznam.cz

 

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 891x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu