....

Chyba na stránce: Perplex se ponoří do kontejnerů, politiky i historie. Již tuto neděli! - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/clanky-na-webu/2526-perplex-se-ponori-do-kontejneru-politiky-i-historie?autologin=1"

Perplex se ponoří do kontejnerů, politiky i historie. Již tuto neděli!

Perplex se ponoří do kontejnerů, politiky i historie. Již tuto neděli!

Další nejrychlejší večer ve skautské historii – Perplex se odehraje v neděli 15. května 2016 v pražském kině Ponrepo. Nejen skautské vedoucí budou tentokrát inspirovat i skaut a poslanec Jan Farský – Bagy a vedoucí odboru duchovní výchovy Jiří Zajíc – Edy.

Pokud si nechcete jejich povídání o tom, co vám může přinést aktivní účast v politice a jaké jsou hodnotové orientace současných dětí, ujít, kupte si lístek na Perplex co nejdříve. Minulý Perplex byl plně vyprodaný, a tak by se vám nemuselo vyplatit spoléhat se na to, že si lístek koupíte až na místě. Platbou na účet se dají lístky koupit jen do zítřejšího večera (tj. do 12.5.)!

Bagy a Edy nejsou jediní, kteří během večera ve formátu pecha kucha dostanou prostor. 8 minut a 20 sekund, což je délka jedné prezentace, se na něm bude mluvit také o tématu motivace dobrovolníků, se kterým vystoupí Hana Bejčková – Karamela, a o otázce vlastenectví, nad kterou se zamyslí Michal Arnot, profesor dějepisu z pražského gymnázia PORG.

A to není vše. O tom, jaké je to zachraňovat jídlo z kontejnerů a reagovat tak na jeden ze současných environmentálních problémů, bude vyprávět dumpster diver Marek Dočekal – Vlk. Tereza Vávrová z organizace Antikomplex se naopak ponoří do témat minulých a odhalí příběhy soužití Čechů a Němců v pohraniční oblasti Sudet. Martin Votruba – Skokan zavzpomíná na společný tábor se španělskými skauty. A ani on není poslední mluvčí, ty další poznejte osobně v neděli v pražském Ponrepu.

Perplex vol. 7

  • v neděli 15. května od 20.00
  • kino Ponrepo, Bartolomějská 11 – blízko Národní třídy, Praha 1

Vstupenky:

  • Za 100 Kč elektronicky na účet 2000360558/2010 (variabilní symbol: 371, ve zprávě uveďte svůj email) do 12.5. nebo osobně (na ústředí a ve Skautském institutu).
  • Na místě za 120 Kč.  Minulý Perplex byl plně vyprodaný, místo vám tak zaručí jen koupě lístků předem.
  • Více o nákupu vstupenek na perplex.skauting.cz.

 

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 751x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu