....

Chyba na stránce: Rádcovský kurz Cukříček - posledních pár míst - pojedeš zrovna Ty? - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/clanky-na-webu/2581-last-minute-nabidka-rk-cukricek-poslednich-par-mist-pojedes-zrovna-ty?autologin=1"

Rádcovský kurz Cukříček - posledních pár míst - pojedeš zrovna Ty?

Rádcovský kurz Cukříček - posledních pár míst - pojedeš zrovna Ty?

přemýšlíš jak nejlépe využít čas na konci prázdnin? neváhej a pojeď na rádcovský kurz cukříček!

Lákalo by tě začít pomáhat ve vedení družiny, nebo už aktivně pomáháš? Chtěl by ses dozvědět něco o tom, jak připravovat program pro děti, jak se k nim chovat, jak plánovat výpravy? A ještě k tomu si chceš užít konec prázdnin se skupinou skautů, které plavou na stejné vlně jako ty? Pokud ano, chtěli bychom ti nabídnout zážitkový rádcovský kurz Cukříček, který je zaměřen na skauty a skautky začínající s vedením družiny ve věku 13 – 17 let. Čeká tě šest dnů plných praktických i teoretických aktivit, rozvíjející tvé znalosti a dovednosti nejen ve vedení družiny.

Kurz se koná od 23. do 28. srpna tentokrát nedaleko Proseče v malebné krajině pískovcových skal u Toulovcových maštalí na Vysočině. Více informací najdeš na informačním plakátu, přiloženém v tomto článku anebo na facebooku (Cukříček – rádcovský kurz), tak si nás neváhej lajknout a sledovat novinky.

A jak se můžeš přihlásit? Je to jednoduché!

Stačí vyplnit elektronickou přihláškuna tomto odkaze. V případě jakýkoliv dotazů se obraťte na tajemníka kurzu, Šimona Kimáka, na email simakimak@gmail.com

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1070x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu