....

Chyba na stránce: Prodlouženo: Zachyťte svá skautská letní dobrodružství a vyhrajte! [FOTO + VIDEO] - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/clanky-na-webu/2625-letni-soutez-2016?autologin=1"

Prodlouženo: Zachyťte svá skautská letní dobrodružství a vyhrajte! [FOTO + VIDEO]

Prodlouženo: Zachyťte svá skautská letní dobrodružství a vyhrajte! [FOTO + VIDEO]

Užijte si čas táborů, výprav, kurzů a dalších skautských zážitků: vyfoťte nebo natočte ty, které vám přišly nejbližší, nejlepší a nejzajímavější. A pak se s nimi zúčastněte naší letní soutěže!

Co mám zachytit?

Přece dobrodružství, která ilustrují skauting! Výběr je čistě na vás, jestli půjde o skrývání se před deštěm, spaní pod širým nebem, zábavnou táborovou aktivitu nebo táborák při západu slunce. Máme pro vás nápovědu: zdokumentujte dobrodružství, na kterém byste chtěli ukázat svým kamarádům, co vás na skautingu baví. Vždy vám pomohou emoce; vyjádřená radost funguje lépe, než technicky nejdokonalejší fotka. A nezapomeňte na šátek!

 

Díla můžete zasílat v různých podobách - je jedno, jestli jste fotku původně vyfotili na mobil, kinofilm, video, natočili širokoúhle nebo výsledek vzešel z vašeho Instagramu. Provedení se meze nekladou.

Přihlášení do soutěže

Stačí fotky/video (nebo odkaz na něj, na galerii nebo úschovnu) zaslat do 31. srpna 2016 23. října 2016 na lukas.neuheisl@skaut.cz, do předmětu uveďte “Letní soutěž 2016”. Nezapomeňte na jméno, případně oddíl a příběh se zážitkem spojený. Zasláním souhlasíte s tím, že se příspěvek objeví na Facebookovém profilu Junáka - českého skauta.

Facebookové hlasování = 10 výherců Skautského století

Na konci srpna října díla umístíme na Facebookový profil Junáka - českého skauta a zahájíme hlasování. K 10. září 10. listopadu hlasování ukončíme a vyhlásíme 10 vítězů, na které čeká kniha Skautské století.

Co dál? Nechte se políbit múzou!

Každoročně se můžete účastnit také soutěže Polibku Múzy, tentokrát na téma Svět o trochu lepším. Soutěžit můžete v kategoriích Výtvarno, Hudba, Poezie, Próza, Video a Fotografie. Pošlete své dílo na http://galerie.polibekmuzy.cz do 31. října, hlasovat bude odborná porota. Výherci získají hodnotné ceny na Festivalu Polibku Múzy, který se koná 2. prosince 2016. Více na http://polibekmuzy.cz!

 

SKAUT. Dobrodružství. Charakter. Příroda. Kamarádi.

 

Lukáš Neuheisl

redaktor externí komunikace

 

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1915x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu