....

Chyba na stránce: Jedeš na tábor? Sděl to úvodní fotkou na Facebooku! - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/clanky-na-webu/2634-taborove-uvodni-fotky-2016?autologin=1"

Jedeš na tábor? Sděl to úvodní fotkou na Facebooku!

Jedeš na tábor? Sděl to úvodní fotkou na Facebooku!

Odjíždíš na tábor, který jsi s ostatními tak dlouho plánoval/a? Balíš poslední nezbytnosti, opakovaně si projíždíš seznam věcí, na které nesmíš zapomenout a které musí být do odjezdu připravené? Připiš si ještě jednu drobnou věc: sděl svým přátelům na Facebooku, že jedeš pryč a zároveň propaguj dobrovolnické úsilí a skautské tábory. Stačí si změnit úvodní fotku!

Nejjednodušší cesta

Připravili jsme pro Tebe základní balík úvodních fotek, který si stáhneš zde (12,1 MB): 

Najdeš zde několik různých variant týkajících se přírody, jídla nebo prostě jen dění na táboře. A protože jsi (minimálně duševně) mladý člověk, nejsou tak konzervativní, jak by sis mohl/a myslet. Nezapomínáme na skautky, oddíly, třítýdenní tábory ani na rodiče! :)

Chceš vlastní řešení?

Připravili jsme možnost, jak si udělat úvodní fotky vlastní! Stačí si projít jednoduchý návod (který jsme připravili už pro oddílová trika), zažádat o skautský přístup do Canvy prostřednictvím formuláře (pokud už dávno nemáš skautský účet) a otevřít jednu z následujících šablon:

Úvodní fotka s krátkým textem

Krátké, úderné sdělení naprosto stačí. Klikni. Sem.

Úvodní fotka se středním textem

Potřebuješ víc textu? Není problém, dostaneš ho zde.

Úvodní fotka s dlouhým textem

Ještě Ti to nestačí? Jak je libo!

 

Měnit můžeš fotky (které si můžeš dohrát nebo využít složku “Táborové covery” s fotkami od Lukáše Fuchmana, Romany Balcarové, Davida Koláře, Davida Sochora a Martina Křivánka), upravovat lze barvy průhledného pozadí a textu (k tomu máš připravené palety barev) a vybrat si můžeš i podkladový tvar ve stejné složce, který jednoduše zvětšíš/zmenšíš/přebarvíš. Nezapomeň zanechat skautské logo tak, jak je!

Chybí Ti něco pro Tvou spokojenost? Dej nám vědět!

Protože je nový vizuální styl velice čerstvý a Canva má svá zákoutí, určitě se na nás obrať, pokud budeš mít dotazy nebo připomínky! Psát můžeš na komunikace@skaut.cz nebo sem do komentářů. :)

 

Užij si prázdniny a ať Tě sociální sítě po návratu z tábora nezavalí!

 

Lukáš Neuheisl

redaktor externí komunikace

 

P.S. #1: Ber v potaz, že Tvoji úvodní fotku na Facebooku vidí i lidé, které neznáš. Pokud Tvoje přítomnost na táboře znamená prázdný byt, zvaž, jestli je úvodní fotka dobrý a bezpečný nápad.

 

P.S. #2: Nové logo a Skautský grafický manuál budou zveřejněny za pár dnů, ale v úvodních fotkách a šablonách Canvy najdete logo už dnes. Tak si s ním užijte premiéru!

 

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 3558x

Práce s článkem

2
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

2 Názory
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu