....

Chyba na stránce: Zviditelněte své nábory v médiích. Tiskovou zprávou! - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/clanky-na-webu/2674-nabory-2016-tiskova-zprava?autologin=1"

Zviditelněte své nábory v médiích. Tiskovou zprávou!

Zviditelněte své nábory v médiích. Tiskovou zprávou!

Přípravy na nový skautský rok probíhají a vy váháte, jak oslovit média? Stáhněte si předpřipravenou tiskovou zprávu, která počítá s vašimi potřebami. Upravte, pošlete a buďte více vidět.

Určitě si upravte zvýrazněné pasáže. Doporučujeme vám také doplnit informace o náborových akcích. Doménou tiskové zprávy je její přehlednost, návaznost a stručnost. Pokud se čtenář (redaktor daného média) nedočte hned v perexu či prvním odstavci nic důležitého, již nikdy se k ní nevrátí.

 

 

Pokud posíláte oddílovou TZ, je vhodné doplnit poslední větu perexu vlastní náborovou akcí - hlavní je datum, místo a velmi stručný program (např. “hry, soutěže a plavba na řece”). O této akci se pak můžete rozepsat na vyznačeném místě - napsat čas, věk, bližší určení místa nebo upřesnit program. Ale opět platí: stručně! Více pravidel tiskové zprávy i to, jak s novináři komunikovat, najdete na http://krizovatka.skaut.cz/stredisko/propagace/jak-na-media.

 

Seznam některých regionálních médií a kontaktů na ně najdete zde: http://krizovatka.skaut.cz/stredisko/propagace/kontakt/871-kontakty-na-regionalni-media. Pamatujte, že zde nenajdete městské listy ani jiná podobná tištěná média.

 

Nezapomeňte, že tiskovou zprávou cílíte pouze na média, která ji nemusí vůbec využít. Při propagaci vaší náborové akce proto pomohou nové náborové plakáty, které můžete vyvěsit ve školách, čekárnách nebo na vyhrazených místech!

 

Lukáš Neuheisl

redaktor externí komunikace

 


 

Přihlaste se k pořádání náborů a získejte náborový balíček plný propagačních materiálů zdarma!

 

 

 

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 761x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu