....

Chyba na stránce: Obrok 2017 má své datum i místo - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/clanky-na-webu/2764-obrok-2017-ma-sve-datum-i-misto?autologin=1"

Obrok 2017 má své datum i místo

Obrok 2017 má své datum i místo

 

Devátý Obrok už má své datum i místo. 7. - 11. 6. 2017 se na vás všechny budeme těšit na Bojišti v Trutnově. Nebudou chybět přednášky, sporty, Inspiro, služba, koncerty, workshopy, doprovodný program, jídlo a hlavně kamarádi a spousta (před)letních zážitků.

 

Kde se dozvíte o Obroku víc?

Všechny informace najdete na facebookové stránce. Kdo trávíte čas na Twitteru, i tu naleznete Obrok a zákulisní informace. Ani fanoušky Instagramu nezklameme – tady jsme si pro vás připravili putování pohledů, které vás nakonec dovedlo až k místu konání akce. Sledujte hashtagy #obrok17, #skaut a #jinialestejni A protože myslíme na všechny, tak nás můžete sledovat i na snapchatu. Víc se o nás můžete dočíst i v každém čísle Roverského Kmene, kde budou pravidelně vycházet obrokové články. Registrace na Obrok začíná tradičně na MiQuiku, 3.12.2016.

Možná jste si všimli, že intenzivně natáčíme. Chystáme totiž video na podporu crowdfundingové kamapně. 20.10. startujeme na HitHitu a na uskutečnění Obroku potřebujeme vybrat alespoň 100 000,-. Chceme vybrat co nejvíc peněz, ať pro vás můžeme nachystat všechno, co bychom chtěli a co jsme si vysnili. Dejte si večer s kamarády o dvě kofoly míň a dejte si je radši jako odměnu na Obroku. Nebo si kupte obrokový šátek, fotku, možnost polít organizační tým na podiu barvou nebo jednodenní vstupenku pro kámoše neskauty. Vybere si každý a nám to ohromně pomůže. Jak ve videu říká Arnošt Goldflam: "myslím, že skauti si svou odměnu v podobě Obroku určitě zaslouží." Tak na nás prosím myslete. :-)

Všechny důležité informace najdete na:

webu www.obrok17.cz

facebooku www.facebook.com/skautskyobrok

twitteru www.twitter.com/obrok_official

instagramu www.instagram.com/obrok_official

a můžete si nás přidat i na snapchatu! (Obrok)

Budeme rádi, když přijedete, ať už s kmenem, nebo jako servisáci, a budete o Obroku šířit slovo dál. Na další informace na křižovatce se můžete těšit koncem října.

Váš Obrok tým

 

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1863x

Práce s článkem

2
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu