....

Chyba na stránce: Metodika aktivit ke stažení: Poznej své boty! - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/clanky-na-webu/2782-metodika-aktivt-pro-oddily-ke-stazeni-poznej-sve-boty?autologin=1"

Metodika aktivit ke stažení: Poznej své boty!

Metodika aktivit ke stažení: Poznej své boty!

Díky tomuto programu můžete prozkoumat svoje boty z netradičního hlediska. Kolik práce a nejistoty se skrývá za výrobou bot a co můžete sami udělat pro zlepšení pracovních podmínek v obuvnickém průmyslu? Metodika vás provede aktivitami, které vám odpoví na tyto i další otázky. Obsahuje fotografie od mezinárodně oceňovaného bangladéšského fotografa GMB Akashe, videa a autentické výpovědi dělníků i dělnic pracujících v obuvnickém průmyslu.

Metodiku ke stažení se můžete v pdf stáhnout zde: 

V týdnu od 1. do 8. října 2016 probíhala v celé České republice výstava na stromech s názvem Poznej své boty, kterou koordinovala organizace NaZemi, 8 z 70ti výstav organizovali skauti. Pokud byste měli chuť tématem se zabývat více, případně umožnit lidem ve vašem městě své boty poznat, můžete si výstavu objednat pro svoji klubovnu nebo jiné místo ve vašem městě. Metodika je interaktivním doplněním výstavy pro organizované skupiny, můžete na ni proto pozvat například školy. Více informací najdete na vystavanastromech.cz.

Pokud byste se tématu bot rádi věnovali a při tom v čemkoliv tápali, obraťte se na Míšu Rychteckou pro metodickou podporu na mailu michaela.rychtecka@nazemi.cz.

Toto je první ze série tématických aktivit, které zde na křižovatce budeme se Skauty na Zemi  pravidelně každý měsíc zveřejňovat a nabízet ke stažení.


Za měsíc na shledanou.

Petra Vacková
koordinátorka projektu Skauti na Zemi
petra.vackova@skaut.cz

   

Tento projekt je realizován s finanční podporou Evropské unie. Obsah článku je zcela na odpovědnosti NaZemi a jako takový nemůže být považován za stanovisko Evropské unie. Projekt byl podpořen z prostředků Ministerstva zahraničních věcí ČR v rámci programu zahraniční rozvojové spolupráce.

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1066x

Práce s článkem

2
kladných hlasů

Diskuse o článku

1 Názor
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu