....

Chyba na stránce: Přihlašování na VLK Falconeri 2017 stále běží, míst však ubývá. Stihneš si zamluvit to svoje? - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/clanky-na-webu/2839-prihlasovani-na-vlk-falconeri-pro-rocnik-2017-stan-se-jeho-soucasti?autologin=1"

Přihlašování na VLK Falconeri 2017 stále běží, míst však ubývá. Stihneš si zamluvit to svoje?

Přihlašování na VLK Falconeri 2017 stále běží, míst však ubývá. Stihneš si zamluvit to svoje?

Ulicí proběhla postava. Utíkala až za ní vlál cíp šátku a ozvěna přetvářela zvuk jejích kroků do děsivého dusotu. Neohlížela se. Soustředila se jen na to, že už brzy bude v cíli. Ještě jedna zatáčka a bude tam. Tady to je. Rychlé zaťukání smluveného signálu na dveře a nekonečné vteřiny čekání, než se otevřou. Konečně - pruh světla dopadl na ztemnělou ulici a ozářil běžce. Ten na nic nečekal, rychle skočil dovnitř do chodby a rychlým pohybem za sebou zabouchl. „Co se stalo Cipísku?“ zeptala se zaskočeně postava před chvílí otevírající dveře. „Snad tě zase neho...“ chtěla dodat, ale Cipísek si přitiskl prst na pusu na znamení ticha a zhasnul světlo. Vzápětí kolem dveří proběhlo několik párů těžkých bot a rychlým tempem pokračovaly dál ulicí. Cipísek rozsvítil, pousmál se na svého kamaráda a srovnávaje si skautský šátek povídá: „Máme štěstí, že nás pohání naděje a vidina lepší budoucnosti. Jinak by nás totalita už dávno dohnala a zničila.“

 

I tak možná vypadaly některé okamžiky v historii českého skautingu, kdy se střídaly doby spokojenosti a radosti s dobami temna, kdy vyznávat svobodu rovnalo se bláznovství. Kdy mít naději rovnalo se provokaci. Kdy být skautem rovnalo se zločinu.

 

Vůdcovský lesní kurz Falconeri Ti nabízí jedinečnou příležitost poznat a zažít spoustu zásadních okamžiků z historie nejen českého skautingu, ale i naší země. Přidej se k nám a poznej kouzlo počátku, tíhu totalit i krásný pocit uvolnění a naplnění svobodou. To vše Ti nabízí tým zkušených instruktorů a příběh, který bourá hranice....

 

Přihlašování na VLK Falconeri 2017 je již v plném proudu - hledáme ještě pět odvážných kluků a pět odvážných holek.

Buď mezi nimi právě ty!

 

Termíny:

Jarní víkend: 5. - 8.5.2017 – Orlovy

Letní běh: 11. - 20.8.2017 – Staré Hutě

Podzimní víkend: 10. - 12.11.2017 – Kroměříž

 

Další informace a přihláška na www.vmls.cz

 

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 823x

Práce s článkem

1
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu