....

Chyba na stránce: Staňte se spoluautory skautských příruček - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/clanky-na-webu/2960-stante-se-spoluautory-skautskych-prirucek?autologin=1"

Staňte se spoluautory skautských příruček

Staňte se spoluautory skautských příruček

"Skautskou stezkou, Stříbrnou a Zlatou stopou a Cestičkou světlušek"

Knihy, které vás dost možná provázely vaší skautskou činností, teď důkladně zkoumáme, abychom vydali jejich nástupkyně, jednu pro skauty a skautky, která naváže na prvně jmenovaný titul Skautskou stezkou, a jednu pro vlčata a světlušky.

A v čem mají být tyhle knihy jiné? Snažíme se, aby byly aktuální co do obsahu i formy, a aby zde čtenáři našli informační zázemí pro všechny body ve své stezce. Příručka pro vlčata a světlušky je zamýšlena jako interaktivní publikace, příručka pro skauty a skautky má být rozsáhlejší encyklopedií s bohatým obrazovým doprovodem.

Pro obě tyto publikace hledáme v současnosti autory některých kapitol. K psaní nabízíme jasné zadání, naši podporu a později i oponenturu. Seznam volných kapitol je k nahlédnutí zde. Pokud se cítíte v některé z oblastí zběhlí a měli byste o spolupráci zájem, kontaktujte co nejdříve koordinátorky: Handbook pro vlčata a světlušky - Markéta Mrázová - makimrazova@gmail.com, handbook pro skauty a skautky - Renča Farkašová  - renca@skaut.cz.

Za koordinátory Handbooků
Farkašová Renáta (Renča)

Save

Save

Save

Save

Save

Save

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 657x

Práce s článkem

2
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

1 Názor
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu