....

Chyba na stránce: První Perplex v Ostravě - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/clanky-na-webu/3013-prvni-perplex-v-ostrave?autologin=1"

První Perplex v Ostravě

První Perplex v Ostravě

Další nejrychlejší skautský večer - Perplex se uskuteční v pátek 17.2. v ostravském centru Pant. Přednášet, motivovat a inspirovat budou nejen skauti. Vzhledem k tomu, že půjde o první Perplex v Ostravě,bude program opravdu nabitý.

Hledáš svou cestu v Junáku a neláká Tě zrovna vedení? Mohla by ti pomoci přednáška ,,Nemusíš být vůdce”!. Nebo máš snad problém s rádci v oddíle? Nebaví je to, nebo neví jak na to?  Tak doraž  na přednášku ,,Rádce základ oddílu”! A co tvůj oddíl? Je tradiční nebo moderní, možná ti na to odpoví přednáška Tradiční a moderní oddíl. A na každou přednášku jen krátkých 8 minut a 20 sekund. A teď si to vynásob deseti a vznikne ti úžasný, svižný, skautský večer neboli Perplex

To ale rozhodně není vše! Můžeš se těšit třeba na přednášku ,,Proč nahlížet na témata nedávné historie”nebo ,,A máme se tady krásně”. Propagace je mnohdy opomíjená věc, ale my jsme nezapomněli, a proto se můžeš těšit na přednášku ,,Nepropagujme jen obrok”.

Zaujalo tě to? Tak mrkni na http://www.conbri.com/event/ostravsky-perplex-vol-1 , kde se budeš moci přihlásit a zjistit jaké další přednášky jsme si na Tebe přichystali.

1.Perplex v Ostravě

 


logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 960x

Práce s článkem

2
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu