....

Chyba na stránce: Pražští skauti, přijeďte na skok na jarní sraz vodních skautů :) - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/clanky-na-webu/3135-prazsti-skauti-prijedte-na-skok-na-jarni-sraz-vodnich-skautu?autologin=1"

Pražští skauti, přijeďte na skok na jarní sraz vodních skautů :)

Pražští skauti, přijeďte na skok na jarní sraz vodních skautů :)

Vážené pražské a okolní skautstvo!

Možná se k Vám již dostalo, že v termínu 7. – 9. dubna v Praze v Intercampu KOTVA koná jarní sraz vodních skautů. Jedná se o víkend nabitý skvělým vodáckým i nevodáckým, vzdělávacím, zábavným i jiným programem, kde můžete poznat nová místa i přátele, naučit se něco nového a inspirovat se do další skautské činnosti. 

 

Letošní program je opravdu bohatý.

  • Z vodáckých programů zmíníme např. sjíždění Trójského kanálu, orientační plavbu na pramicích po Vltavě vhodnou i pro úplné začátečníky nebo blok o tom, jak vyrobit skautskou pramici P550.
  • Z výchovných programů zmíníme např. blok o Globálním kompasu vydaném Skauty na Zemi, blok o revidovaných stezkách nebo program, který se bude zabývat novými odborkami.
  • Z poznávacích programů zmíníme prohlídku krásné historické budovy Českého yacht klubu nebo pražských štol a kanálů nebo prohlídku večerní Prahy.
  • Dále se můžete těšit na program od Skautského institutu zvaný Hledání prvního principu, povídání o tom, jak zorganizovat plavbu po polských Mazurských ostrovech, program o správném laminování, plavecký výcvik nebo na akční hru Ultimate Frisbee.

 

Jak je vidno, opravdu je na co se těšit a byla by škoda nevyužít toho, že se Vám takový našlapaný program odehrává skoro přede dveřmi! Máte-li tedy už na víkend plány, ale chtěli byste se zúčastnit pouze některých konkrétních programů, nabízíme Vám tu možnost! :)

Podívejte se na rozpis programu na webu Hlavního kapitanátu vodních skautů, vyberte si bloky, které Vás zajímají, a napište je ve zprávě na e-mail srazyvs@hkvs.cz. V rámci této účasti nemusíte nocovat s námi na Kotvě, ale v pohodlí svého domova – bližší domluva proběhne přes e-maily, přihlašovat se můžete do čtvrtka 6. dubna.

Pokud o účasti uvažujete, určitě neotálejte s přihlášením – o programy je velký zájem a je možné, že bude naplněna jejich kapacita! S dotazy, připomínkami a nejasnostmi se obracejte na e-mail srazyvs@hkvs.cz.

Těšíme se na Vás!

Přípravný tým srazů VS

Výsledek obrázku pro srazy vs

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 580x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu