....

Chyba na stránce: Pojďte s námi rozšířit činnost Skautského institutu v Praze i Brně! - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/clanky-na-webu/3195-si-hithit-pet-pater-a-minuta?autologin=1"

Pojďte s námi rozšířit činnost Skautského institutu v Praze i Brně!

Pojďte s námi rozšířit činnost Skautského institutu v Praze i Brně!

Skautský institut rozjel velkou kampaň na hithitu se spoustou zajímavých odměn. Vyber si tu, která tě nejvíc láká, zapoj se a pojď s námi budovat SI v Praze, Brně a dalších městech! 
Na Hithit.cz/SI zbývá už jen pár dní. Když uspějeme, Nadace Karla Janečka nám přidá 248.000 Kč. Takže dohromady jde o celý milion! Buďte u toho s námi!

Již dva roky oživují dům U Zlatého rohu přednášky, koncerty nebo diskuse Skautského institutu. Za tu dobu se nám podařilo uspořádat přes 600 akcí pro desetitisíce návštěvníků

A na jaře dorazily na Staromák dvě skvělé zprávy: podobné místo vznikne v pětipatrovém domě v centru Brna a v Praze se současné prostory ještě rozšíří o první patro domu U Minuty. V souvislosti s tím přichází prosba na vás.

Abychom mohli nové prostory co nejrychleji plnohodnotně vybavit, rozhýbat a otevřít veřejnosti, rozjeli jsme crowdfundingovou kampaň na Hithitu.

Kampaň je ovšem časově omezená. Podívejte se na to, co chystáme (brněnské video zde, zbytek na Hithitu), začtěte se do odměn, které jsme pro vás připravili a vyberte si tu, která vás nejvíce láká. Najdete mezi nimi i prohlídku redakce časopisu Respekt s Erikem Taberym, procházku Prahou s Jankem Rubešem, hodinu vaření s Láďou Hruškou a nebo si s námi můžete nad kávou posedět na židli, kterou opatříme štítkem s vaším jménem. V kampani můžete získat i speciální šátek Skautského institutu, který běžně není vůbec tak snadno k mání!

Odměn je ještě mnohem více a my budeme rádi za každý váš příspěvek i za šíření této kampaně mezi své známé.

Pojďme společně vytvářet v Praze, Brně, ale i dalších městech místa, kde se budou všichni cítit dobře, kde se dozví mnoho zajímavého a kde se bude moci i veřejnost setkat s aktuálností skautských myšlenek a metod!

Za SI
Jakub Ambrozek - Mravenec
logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1316x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

1 Názor
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu