....

Chyba na stránce: Jachtařské kurzy na nejrychlejší české kajutové lodi – s profesionály a za symbolickou cenu! - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/clanky-na-webu/3314-jachtarske-kurzy-na-nejrychlejsi-ceske-kajutove-lodi-s-profesionaly-a-za-symbolickou-cenu?autologin=1"

Jachtařské kurzy na nejrychlejší české kajutové lodi – s profesionály a za symbolickou cenu!

Jachtařské kurzy na nejrychlejší české kajutové lodi – s profesionály a za symbolickou cenu!

Ve spolupráci s Českým svazem jachtingu pro vás Hlavní kapitanát vodních skautů zprostředkoval během letních prázdnin několik jednodenních jachetních kurzů. V týmu instruktorů jsou zkušení profesionálové ze závodní posádky HEBE4, kteří se pravidelně účastní mnoha mezinárodních závodů.

 

Plachtit se bude na lodi Tboats, jedné z nejrychlejších kajutových lodí v ČR.  Jednodenní kurzy budou probíhat vždy ve čtvrtek na Orlíku (u Kovářova, Chrást), a to ve dvou variantách:

  • kurz pro začátečníky (i úplné) - bezpečnost, pozice na lodi, obraty pro a proti větru,...
  • kurz pro pokročilé - příprava na regatu, jízda s genakrem, CODE ZERO, startování,...

Cena kurzu je pro veřejnost 1 300 Kč, pro skauty ale pouze symbolických 300 Kč! Přihlásit se mohou pouze účastníci starší 15 let - pro registraci využijte g-formulář, v němž jsou uvedeny i termíny kurzů. Přihlašování je možné nejpozději do středy 28. 6. 2017, do pátku 30. 6. pak budou zveřejněny seznamy účastníků v jednotlivých terminech.

Určitě nepropásněte tuto jedinečnou příležitost, jak vylepšit své jachtařské dovednosti, a to pod vedením zkušených profesionálů a reprezentantů ČR v jachtingu a za skvělou cenu! Šikovným účastníkům se zároveň otevře možnost doplnit posádku HEBE5 při závodech na moři!

Pro bližší informace kontaktujte Hvězdáře - Jana Fischera na e-mailu hospodar@hkvs.cz nebo na tel. č. 603 965 184.

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 838x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu