....

Chyba na stránce: Prázdninová fotosoutěž o šátek amerických skautů - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/clanky-na-webu/3318-taborova-fotosoutez-o-satek-americkych-skautu?autologin=1"

Prázdninová fotosoutěž o šátek amerických skautů

Prázdninová fotosoutěž o šátek amerických skautů

Nalaď se s námi na Světové skautské jamboree 2019 a vyhraj šátek od amerických skautů a překvapení přímo z tábořiště Summit Bechtel Reserve v Západní Virginii! Ať už se na jamboree do USA chystáš nebo ne, do letní fotosoutěže se může zapojit každý.

Pravidla soutěže jsou jednoduchá – na táboře vyfoť co nejameričtější fotku s kamarádem, kamarádkou, družinou či oddílem. Fotku zašli na emailovou adresu soutez@jamboree.cz. Pak už jen pečlivě sleduj facebookovou stránku World Scout Jamboree - Czech Contingent a jakmile Tvou fotku zveřejníme, rozšiř ji mezi Tvé kamarády a získej co možná nejvíc lajků. Autor fotky s nejvíce lajky získá tradiční americký šátek a supertajné překvapení přímo z místa konání světového jamboree.

 

Na webových stránkách se o jamboree dozvíš vše, abys Tvému oddílu mohl vysvětlit, za jakým účelem fotku pořizuješ. Nakonec se třeba můžete rozhodout vyrazit na největší skautskou akci v roce 2019 společně!

jamboree.cz

Pokud si nechceš tyhle skautské radovánky nechat ujít, máme pro Tebe skvělou zprávu. Právě teď totiž probíhá přihlašování do českého kontingentu a ty máš tak jedinečnou možnost zažít neopakovatelné dobrodružství se skauty z celého světa ►► web akce: jamboree.cz

 

Přihlašování probíhá ve třech kategoriích:

 

  • účastníci (14 – 17 let)
  • vedoucí jamoddílu či patroly (18+ let)
  • členové mezinárodního servistýmu (18+ let)

 

Nakonec užitečné odkazy pohromadě:

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 920x

Práce s článkem

1
kladných hlasů

Diskuse o článku

5 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu