....

Chyba na stránce: Klapka stále hledá soutěžící!!! - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/clanky-na-webu/3443-klapka-stale-hleda-soutezici?autologin=1"

Klapka stále hledá soutěžící!!!

Klapka stále hledá soutěžící!!!

c

Ahoj, další ročník Příborské Klapky - festivalu skautských amatérských filmů začne již za necelých 6 týdnů a my stále hledáme další a další soutěžící. 
Pokud tedy máte u vás v kmeni či středisku natočený nějaký film nebo si ještě troufáte něco natočit, tak neváhejte a přihlaste se, moc rádi Vás u nás i s filmem uvidíme. Pro ty nejlepší jsou přichystané krásné ceny. Hlavní je se ale pořádně pobavit.

 

Pár informací o Klapce:

Kdy a kde se to páchá?  21. října 2017 ve skautském domově v Příboře

Co je to vlastně Klapka?   Klapka je festival krátkých amatérských filmů vznikající v režii roverských kmenů či skautských vedoucích. V minulých ročnících už na našem festivalu hrála více jak desítka obdivuhodných filmů, jenž si získala srdce diváků. 

Na co se těšit?  Především se na své vlastní filmy, u kterých se budeme za břicho popadat, či nám brada spadne až na zem. Na spoustu výborných vystoupení a scének. Na úžasnou moderátorskou dvojici a hlavně na předávání cen pro ty nejlepší, u kterých snad ukápne i nějaká ta slzička.

Jak se přihlásit?  Napište nám na e-mail priborska.klap­ka@skaut.cz a v přihlášce uveďte, kdo a odkud jste, jak se váš film jmenuje, kolik má minut, jaký je to žánr a doplňte to krátkým popisem nebo můžete využít přihlašovací formulář umístěný na stránkách www.klapka.skauting.cz

Více informací na https://klapka.skauting.cz/

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 836x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu