....

Chyba na stránce: Zahajte skautský rok stylově! Od hlavy až k patě s lilií - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/clanky-na-webu/3458-zahajte-skautsky-rok-stylove-od-hlavy-az-k-pate-s-lilii?autologin=1"

Zahajte skautský rok stylově! Od hlavy až k patě s lilií

Zahajte skautský rok stylově! Od hlavy až k patě s lilií

Veverčí kolekce

Nový skautský rok začal před třemi týdny, rozběhla se družinová i oddílová činnost a opět se vyráží za dobrodružstvími do lesů a hájů. JUN připravil řadu novinek, které mohou ukázat, že do lesa cestují skauti a skautky. 

Na Obroku v Trutnově byla představena nová skautská mikina. Od léta si jí už objednala velká spousta skautů a skautek. Nenech se i ty zaskočit podzimními večery a buď připraven na chladnější počasí. Mikina má kapsy, má kapucu a je v novém vizuálním stylu Junáka - českého skauta. Máme připravenou modrou a zelenou barevnou kombinaci. 

IMG_4616.jpg IMG_4626.jpg

Kromě mikin máme i veverčí kolekci triček a tašek. Proč zrovna veverčí? Protože Veverka (společně s Bobrem) je jedna z nejčastějších skautských přezdívek a také proto, že veverky jsou roztomilá lesní zvířátka. Kromě veverčí kolekce máme k dispozici i další nové vizuály - například s novým logem, kresbou skauta od Baden-Powella nebo s tématikou podsadového tábora.

IMG_4632.jpg IMG_4588.jpg

Pro podzimní měsíce se skvěle hodí i multifunkční šátek - využití má hned několikero. Můžete ho využít jako čelenku, čepičku, pirátský šátek, potítko, nákrčník nebo kuklu. Šátek máme máme ve třech variantách - tmavé, modré, barevné.

JUN_2017-08-17_Multifunkcni_satek.png

Fenoménem posledních měsíců jsou látkové bavlněné tašky. Ty jsou vhodné pro každodenní použití a i díky dlouhým uším jsou opravdu pohodlné na nošení. S taškou se budeš cítit v pohodě jak mezi hipstery na pražské náplavce tak třeba při sběru ořechů nebo při nákupu paštik pro víkendovou výpravu. Máme vyzkoušeno, že taška unese 30 tisíc knoflíků a šest kilo ořechů. Zcela jistě zvládne i sadu učebnic a knížek.

JUN_2017-08-29_Tasky.png

Nezapomínáme ani na potřeby, které se mohou hodit na družinových schůzkách. Mezi takové věci patří zcela jistě propisky a papírové bloky. Během srpna jsme začali nabízet sadu propisek se skautským zákonem.

JUN_2017-08-24_Propisky.png

K dispozici toho máme v našem e-shopu spoustu - stačí se podívat.

Jsme tu pro vás.

Váš 100% skautský obchod JUN

A nezapomeňte, že nás najdete na webu či na Facebooku.

logo

Práce s článkem

1
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu