....

Chyba na stránce: Přihlašování na Skautský mediální seminář 2017 spuštěno. Přihlášky do 18. října. Počet míst omezen. - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/clanky-na-webu/3474-prihlasovani-na-skautsky-medialni-seminar-2017-spusteno-prihlasky-do-18-rijna-pocet-mist-omezen?autologin=1"

Přihlašování na Skautský mediální seminář 2017 spuštěno. Přihlášky do 18. října. Počet míst omezen.

Přihlašování na Skautský mediální seminář 2017 spuštěno. Přihlášky do 18. října. Počet míst omezen.

Přihlašování spuštěno! Seminář pro mediální zpravodajky a zpravodaje středisek, okresů, krajů i akcí a projektů, stejně jako další skautky a skauty aktivní v posilování dobrého jména skautingu ve společnosti nebo se zájmem o tuto oblast. Přihlašování běží do 18. října, počet míst je omezen, neváhej dlouho!

Termín semináře: 10. - 12. listopadu 2017
Místo konání: Skautský dům, Roudnice nad Labem
Přihlášky: Do 18. října
Organizuje: Komunikační tým Junáka – českého skauta s podporou dobrovolníků a hostitelského střediska

Většina z nás ví, že je třeba, aby společnost o skautingu věděla. A mnozí jsou si vědomi i toho, že "jen" dělat dobrý skauting někdy nestačí, že je občas třeba na něj upozornit. A že nám silné a pozitivní povědomí o skautingu může pomáhat nejen oslovovat budoucí skautky a skauty, ale i budoucí dobrovolníky, podporovatele, sponzory. O to se u mnohých jednotek starají mediální zpravodajové a zpravodajky.

Seminář nabídne skautkám a skautům s aktuální rolí v propagaci skautingu, stejně jako těm se zájmem a chutí se v oblasti v budoucnu angažovat, příležitost pro osobní růst, rozšíření obzorů, vzdělání v jednotlivých tématech, setkání se zajímavými hosty a experty, možnost ovlivnit další rozvoj oblasti a rozsah podporu mediálním zpravodajům ze strany ústředí, stejně jako navázání kontaktů se skautkami a skauty se stejným zájmem z celé země.

Mezi tématy budou například následující:

  • Jak ve skautské propagaci využívat sociální sítě
  • Jak napsat tiskovou zprávu, která novináře zaujme
  • Jak pracovat se Skautským vizuálním stylem
  • Jak z propagace udělat respektované téma na středisku
  • Jak se dostat do médií
  • Jak mluvit o skautingu
  • a další

Seminář bude z velké části interaktivní, takže vás teorií neunudíme - naopak - odnesete si praktické zkušenosti a rady, které vám pomůžou při další činnosti. Těšit se můžete i na zajímavé hosty a doplňkové aktivity.

Cena semináře: 250 Kč, doporučujeme domluvit si úhradu cestovného i účastnického poplatku s vysílajícím střediskem/oddílem.

Přihláška! Pro přihlášení klikni na Hlásím se na celostátní Skautský mediální seminář 2017. Nejpozději do 18. října, ale dříve je lépe.

Pokud máš jakékoli dotazy či podněty k chystanému mediálnímu semináři, piš na komunikace@skaut.cz. Ptát se samozřejmě můžeš i v příslušné události na Facebooku. (Tvá přítomnost v události NENÍ přihlášením!)

Petr Vaněk - Permi | petr.vanek@skaut.cz
zpravodaj pro komunikaci a projekty služby společnosti

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 3563x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu