....

Chyba na stránce: Jedeš na SeVýZ? Stále váháš? Nabitý program tě přesvědčí. - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/clanky-na-webu/3476-jedes-na-sevyz-stale-vahas-nabity-program-te-presvedci?autologin=1"

Jedeš na SeVýZ? Stále váháš? Nabitý program tě přesvědčí.

Jedeš na SeVýZ? Stále váháš? Nabitý program tě přesvědčí.

SeVýZ - celostátní setkání výchovných zpravodajů proběhne o víkendu 20. až 22. října 2017 ve Skautském centru Vinice v Pardubicích. Na přihlášení máš už jen týden (do 6. října) - přihlašovací formulář objevíš ZDE. Již máme padesátku účastníků, nerozhodné třeba namotivuje program víkendu, který je přílohou tohoto článku.

Vybrat si můžeš z více než dvacítky programových bloků, které pro tebe chystá zhruba stejný počet lektorů. Setkání bude nepochybně přínosné pro každého, kdo se zabývá výchovou, ať je oficiálně jmenován do funkce výchovného zpravodaje nebo ne. Na druhou stranu se snažíme maximálně cílit náplň víkendu právě na agendu a praxi výchovných zpravodajů středisek, okresů i krajů. Velký prostor jsme vyčlenili i na vzájemnou výměnu zkušeností, sdílení zážitků a praxe (při dobré kávě či čaji). Oslovili jsme lektory nejen ze skautských řad, ale naše pozvání přijal například i ředitel "Jednoho světa na školách" Karel Strachota, Bohumil Kartous ze společnosti EDUin zabývající se novými směry pedagogiky nebo Jana Onderková z Koučink Centra. Myslíme i na zábavu a kulturu, nebojte se. Máte malé dítě, a proto nepřijedete? Možnost vzít rodinu (děti, partnera) s sebou už pár účastnic plánuje využít. Tak v říjnu v Pardubicích!

Za přípravný a realizační tým SeVýZu
Michal Bureš – Bumerang
koordinátor projektu Podpora výchovných zpravodajů

 

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 692x

Práce s článkem

1
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu