....

Chyba na stránce: Podzimní sraz (nejen) vodních skautů - přijeďte na našlapaný víkend v Kolíně! - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/clanky-na-webu/3524-podzimni-sraz-nejen-vodnich-skautu-naslapany-vikend-v-koline?autologin=1"

Podzimní sraz (nejen) vodních skautů - přijeďte na našlapaný víkend v Kolíně!

Podzimní sraz (nejen) vodních skautů - přijeďte na našlapaný víkend v Kolíně!

Sraz vodních skautů, to je víkend nabitý skvělým programem - tentokráte v Kolíně! Účastnit se mohou všichni skauti bez ohledu na barvu košile nebo funkci v přístavu/středisku - nezáleží tedy, jestli jsi vodák nebo suchozemec, vedoucí střediska nebo člen roverského kmene, prostě přijeď 10. - 12. listopadu do Kolína něco se nového naučit, pobavit se a poznat nové lidi!

Program srazu bude velice bohatý - nikdo se rozhodně nebude nudit! Je pozvání mnoho lektorů, kteří budou přednášet, povídat, diskutovat či představovat aktuální skautská i mimoskautská témata, která Ti mohou pomoci v oddílové činnosti i ve vedení střediska, inspirují tě k dalšímu konání nebo Ti pomohou v tvém osobním rozvoji. Můžeš se těšit například na:

 • Odborky - celý tým nových odborek Ti poradí a dá konkrétní návhry, jak v oddíle plnit odborky Meteorolog, Skautský historik, Tanečník nebo Potápěč.
 • Leadership - moderovaná diskuze o tom, co to znamená být leaderem, jak nás jako leadery vnímají ostatní a proč nás následují.
 • Skautské dotace - praktický návod k tomu, jak si zažádat o dotaci, jak ji čerpat a vyúčtovat a neudělat při tom chyby.
 • Práce se skautskými časopisy - jak pracovat s časopisem Skauting, který ti co dva měsíce chodí do schránky?
 • Nový vizuální styl - praktický program o práci se skautskou grafikou.
 • Sexuální výchova - jak uchopit toto téma a jak se o něm bavit s vlčaty/světluškami nebo skauty/skautkami?
 • Moderní technologie v oddílech - jak jít (co se týče moderních technologií) v oddíle s dobou, a zároveň si zachovat slavnou skautskou minulost a tradice?
 • Skauti jako pilíře občanské společnosti - povinnost k druhým, služba vlasti nebo roverské "Sloužím!" - jak důležitá je aktivní občanská angažovanost a jak ji skloubit se skautskou činností?
 • Poznávání krás Kolína
 • Tradiční ples
 • A MNOHO DALŠÍHO!

Registrace na sraz vodních skautů proběhla online na webu Hlavního kapitanátu vodních skautů, přihlašování skončilo 30. října a s ním zároveň možnost vyplnit předprogram a třeba vyhrát nějakou hezkou regionální cenu. Přihlašovací formulář a všechny potřebné informace nalezneš na webu Hlavního kapitanátu vodních skautů!

Těšíme se na Tebe!

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1030x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu