....

Chyba na stránce: Čekatelský kurz Smyčka. Staň se čekatelem s námi! - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/clanky-na-webu/3615-smycka?autologin=1"

Čekatelský kurz Smyčka. Staň se čekatelem s námi!

Čekatelský kurz Smyčka. Staň se čekatelem s námi!

Pokud chceš přispívat k vedení oddílu, je Ti >15 let a své rozhodnutí chceš stvrdit ne krví, ale spíše čekatelskou zkouškou, pak nepřestávej číst. Máme pro Tebe zajímavou nabídku. 

Středisko Ležáky Skuteč pořádá ve spolupráci s dalšími středisky pardubického kraje víkendový koedukovaný čekatelský kurz nesoucí název Smyčka. Jde o poměrně mladý kurz, neboť ročník 2018 bude teprve třetí v pořadí. Nicméně kurz neztratil nic z počátečního elánu a nadšení, a zároveň si dokázal vybudovat slušnou pověst. Zájemcům nabízíme 3 přípravné víkendy a závěrečný zkouškový. Obsah čekatelské zkoušky snad nemusím přibližovat, řeknu jen, že si z víkendů odneseš praktické i teoretické znalosti, jež zajisté uplatníš ve skautském a mnohdy i v osobním životě. Zároveň se staneš součástí společenství lidí, se kterými si určitě budeš rozumět.

Závěrečná zkouška se skládá z několika okruhů a pokud máš obavy, že nesplněním jednoho z nich Tvoje cesta pro odznak končí, pak Tě rád vyvedu z omylu. V případě jakéhokoli zaškobrtnutí, to se může stát každému, jsou Ti k dispozici naši instruktoři, kteří si s Tebou rádi domluví termín a místo přezkoušení ke spokojenosti všech. Pro více informací navštiv naše webové stránky a mrkni na plakát. Těším se na viděnou!

Golem - zástupce vedoucího kurzu

https://junakskutec.wixsite.com/smycka

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1114x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu