....

Chyba na stránce: Film Skauti bez lilie je online ke zhlédnutí & další novinky Skautského institutu - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/clanky-na-webu/3646-skauti-bez-lilie-online?autologin=1"

Film Skauti bez lilie je online ke zhlédnutí & další novinky Skautského institutu

Film Skauti bez lilie je online ke zhlédnutí & další novinky Skautského institutu

Skautský institut má pro vás dárek: na film Skauti bez lilie se nyní může podívat kdokoli a kdykoli, protože je k dispozici online. K tomu nás před Vánoci čeká ještě celá řada akcí...

Skauti bez lilie online

Dokumentární film o pohnutých osudech českého skautingu v období normalizace měl premiéru v březnu. Od té doby jste měli možnost si ho půjčit na promítání, kterých se uskutečnily desítky a desítky po celé ČR (a SR). Děkujeme za zájem!
Nyní už se může na film podívat každý v pohodlí domova, neboť jsme jej zveřejnili na webu a YouTube. Přejeme zajímavý zážitek!

Skauti bez lilie online

Prosincový program

Vánoce jsou za dveřmi a s nimi náš program chytá velmi sváteční nádech. V Praze i Brně budeme například vyrábět dárky a předvánočně večírkovat (Praha, Brno). Čeká nás toho ale mnohem víc, a to i v Olomouci a Plzni. Dorazte!

Z programu minulého si také můžete leccos užít - v poslední době jsme natočili rozhovory s Kovym, Janem Sokolem nebo Adamem Gebrianem, najdete je na našem YouTube.

Program SI na Staromáku Program SU v Brně
Program SI v Plzni Program SI v Olomouci

Těšíme se i v novém roce

Věříme, že i v následujícím roce si v našem programu a naší činnosti najdete to své.

A budeme moc rádi, když budete s námi u všeho důležitého. Třeba jako členové Klubu podporovatelů - společenství lidí, které nám umožňuje neustále jít za dalšími cíli a novými výzvami. Děkujeme!Klub podporovatelů Skautského institutu

Vánoce jsou za dveřmi a s nimi náš program chytá velmi sváteční nádech. Na Staromáku i Moraváku budete moci vyrábět dárky a předvánočně večírkovat
(PrahaBrno).
Navíc pro vás už teď máme jeden dárek: film Skauti bez lilie je nyní online. V poslední době jsme také natočili rozhovory s Kovym, Janem Sokolem nebo Adamem Gebrianem, najdete je také na našem YouTube.

Věříme, že i v následujícím roce si v našem programu a naší činnosti najdete to své.
A budeme moc rádi, když budete s námi u všeho důležitého. Třeba jako členové Klubu podporovatelů - společenství lidí, které nám umožňuje neustále jít za dalšími cíli a novými výzvami. Děkujeme!
logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1962x

Práce s článkem

1
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu