....

Chyba na stránce: ČLK Enter: co tě dokáže nakopnout? - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/clanky-na-webu/3688-clk-enter-co-te-dokaze-nakopnout?autologin=1"

ČLK Enter: co tě dokáže nakopnout?

ČLK Enter: co tě dokáže nakopnout?

Co tě motivuje? Víš, proč děláš zrovna tuto práci nebo studuješ tuto školu? Proč každý týden vedeš družinku vlčat nebo chystáš podklady na další střediskovou radu?

 

Jako dobrovolníky nás něco pohání. To něco se jmenuje vnitřní motivace. Ta je pro nás většinou tím pohonem, díky kterému nás baví naše práce a proč máme chuť se pouštět do nových věcí.  Co si pod tímto pojmem představit?

Motivovat tě může radost dětí, kterou vidíš v jejich očích při hře nebo třeba vyhlídka toho, jaký pozitivní dopad může mít tvůj projekt, který plánuješ, na lidi ve tvém okolí. Není to nic materiálního nebo uchopitelného. Ale nemá právě to „nemateriálno“ větší cenu?

TIP: Pobav se s lidmi kolem sebe, co je jejich pohonem a nech se inspirovat. Vnitřní motivace je často mnohem silnější než vnější. Tu vnější totiž představují například odměny a tresty, nikoli tvůj vlastní zájem.

 

Mimochodem, před pár měsíci se sešlo několik motivovaných lidí s vidinou přínosného a zábavného projektu. Před nimi stála poptávka čekatelů po vzdělání. Tým si v hlavě načrtnul myšlenku, nadchnul se pro ni, opracoval ji, a tak vznikl Čekatelský lesní kurz ENTER.

Na tomto kurzu makají energičtí lidé, kteří čekatelům nabízí zážitky, skvělou partu, nakopnutí do skautingu, ukázali nové možnosti a nabídli znalosti, dovednosti a inspiraci. O čem je ENTER, kdo ho tvoří, na co se můžete těšit a jak se můžete stát součástí, najdete na webu www.enter.skauting.cz.

Tým ČLK ENTER Ti přeje splněná přání a kupu vnitřní motivace do života i v Novém roce!

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1019x

Práce s článkem

1
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu