....

Chyba na stránce: Vem svou ex na Perplex - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/clanky-na-webu/3747-perplex-v-ostrave-2018?autologin=1"

Vem svou ex na Perplex

Vem svou ex na Perplex

A s ní přiveď klidně i kámoše a kámošky ze střediska a pokud jsi dost odvážný, i aktuální přítelkyni. Piš si: 16. února v Ostravě. Cože? Vy nevíte, o co jde? Má omluva, hned to napravím!

Perplex je inspirativní přednáškový večer plný zajímavých osobností a témat ze skautského i veřejného prostoru. Unikátní krátký formát vycházející z Pecha Kucha Night nedovoluje přednášejícím odbíhat od tématu nebo naopak příliš zabíhat do podrobností - mají totiž k dispozici pouze osm minut. Ty si tak z každé přednášky odneseš ideální kombinaci zhuštěných informací a odborných názorů. Pokud tě to zajímá, koukni se na youtube, kde jsou zveřejněny nahrávkyz minulých Perplexů.

Chceš vědět něco přesnějšího? Tak to tě určitě zaujme David “Davo” Kubala se svojí přednáškou na téma Pěšky po Kanadě, aneb sbalit se a jet! Něco povědět nám přijedou i z Roverského Odboru - víte totiž, jaký je rozdíl mezi Roverem a Činovníkem? Připraveno mámě pro vás spoustu dalších vynikajících hostů, ti jsou ale prozatím tajemstvím - odhalíme je v pravý čas. :)

Tak co, už se nemůžeš dočkat? Tak si piš: 16. 2. v 18:00 v Klimkovicích (kousek od Ostravy)! Doraž se nejen dozvědět nové a zajímavé věci, ale také pokecat a seznámit se s ostatními rovery a rangers! A nezapomeň se podívat na naši událost na Facebooku, kde najdeš všechny informace pěkně pohromadě. Těšit se na tebe budou pořadatelé z ROVu - Roverských Ostravských Večerů. Tak zatím!

Blažková Barbora

logo

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu